12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 14 w Apple Store uległy awarii dziś rano

Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 14 w Apple Store uległy awarii dziś rano

Zapaleni fani iPhone’ów na całym świecie zgłaszają trudności z zamawianiem nowych produktów Apple w przedsprzedaży. iPhone 14, 14 Pro i AirPods Pro 2 Wszystko poszło dzisiaj w przedsprzedażyLudzie napotkali problemy, takie jak brak ładowania aplikacji i witryny Apple Store, niedziałające finanse, niesprawdzanie numerów telefonów i niedziałające karty kredytowe.

dokładnie jak z iPhonem 13 W zeszłym roku Apple miał plik ZanimSystem zamówień w przedsprzedaży, który pozwala przyspieszyć proces realizacji transakcji. Możesz wybrać iPhone’a, który Cię interesuje, dobrać akcesoria oraz ustawić płatność i wysyłkę. Następnie, gdy zamówienia w przedsprzedaży zostaną otwarte, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić. Jednak ten system wydaje się zawodzić w wyjątkowo wysokim tempie, jeśli widzisz skargi online. dla Ten, który składa zamówienia na końcuNiektórzy zgłaszali, że ich daty wysyłki są co najmniej tydzień spóźnione. Wygląda na to, że strony przewoźnika Mają też podobne problemy.

Inni płynnie przechodzą przez ten proces, ustalając swoje zamówienia i terminy dostaw na 16 września. w ciągu Brzeg Personel, starszy redaktor Tom Warren nie miał problemów z sprawdzaniem Apple Pay, ale niektórzy z nas uderzali w ściany. Reporter John Porter przestań próbować Po tym, jak sklep nie powiódł się podczas próby przetworzenia swojego numeru telefonu, redaktor zarządzający Alex Cranz zwlekał z otrzymaniem zamówienia — nawet z Apple Pay i konfiguracją przedsprzedaży.

W zeszłym roku było trochę narzekań Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 13 też nie przechodząZwłaszcza dla osób próbujących korzystać z karty Apple Card lub korzystających z uaktualnień operatora podczas nieobecności. Problem trwał przez co najmniej 30 minut po otwarciu zamówień w przedsprzedaży i w końcu się pojawił – ale nie bez dat wysyłki, które wymknęły się kilka tygodni temu.

Raporty sugerowały, że Apple spodziewał się Produkcja płaskich iPhone’ów w tym roku W porównaniu do 2021 r., kiedy zakupy technologii po pandemii osiągnęły szczyt, problemy spowodowane ograniczeniami podaży i rozwojem smartfonów uległy stagnacji. Ale Przychody z iPhone’a nadal rosły na początku tego roku Pomimo przygotowań do ogłoszenia iPhone’a 14 – być może popyt na nowe modele jest większy niż oczekiwano.

READ  Call Of Duty jest na PlayStation jeszcze kilka lat