29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Za uraz szyi Travisa Touchdowna odpowiedzialna jest kobieta dzierżąca dwustronną katanę promieniową

Za uraz szyi Travisa Touchdowna odpowiedzialna jest kobieta dzierżąca dwustronną katanę promieniową

Niedawno rozmawiałem z Bez bohaterstwa Twórca Suda51 O niewyjaśnionym wcześniej momencie w historii Travisa Touchdown. W szczególności poznałem historię wyjątkowego wyglądu Travisa w zwiastunie z 2019 roku Nigdy więcej bohaterów 3.

Gra człowieka w średnim wieku, rozczochranego, brodatego i noszącego ortezę na szyi Małpa wyszła To nie był ten sam człowiek Bez bohaterstwa Fani już to pokochali. Przynajmniej nie w pierwszych minutach. Krótko po tej scenie w grze Travis naciska przycisk na swojej Rękawicy Śmierci i zakłada mechową zbroję w stylu Iron Mana, po czym powraca do swojego poprzedniego, dobrze uczesanego, świeżego i czystego wyglądu.

To jeden z wielu podniosłych, surrealistycznych momentów Nigdy więcej bohaterów 3 Gracze z niewielkim wyjaśnieniem. Fani serialu mniej więcej nauczyli się sobie radzić, gdy pojawiają się rzeczy takie jak gadające koty lub gdy wcześniej zamożni naukowcy zamieniają się w drzewa. Osobiście zakładałem, że orteza szyi ma pomóc Travisowi w powrocie do zdrowia po ścięciu, którego doznał Travis uderza ponownie Od Johna Wintera, postaci wzorowanej na słynnym twórcy gier Jeffie Minterze. Jak się okazuje, w tej historii było coś więcej.

Według Sudy:

„O tak, chciałem o tym wspomnieć w Travis uderza ponownie Lub później, ale w latach pomiędzy tym meczem a Nigdy więcej bohaterów 3Travis przeskoczył Kimmy Howell. Wiesz, jak go prześladowała Nigdy więcej bohaterów 2Powiedziała, że ​​wróci, by go zabić, gdy stanie się silniejsza, zanim Travis uratował jej życie. Cóż, w pewnym momencie pomiędzy tymi dwoma meczami uderzyłem go z zaskoczenia, ale uszedł żywy i dochodzi do siebie w hotelu No More Heroes. Jesteś pierwszą osobą z prasy, która mnie o to pyta.

W tym momencie tłumacz i przyjaciel Sudy, James Mountain, powiedział mi, że faktycznie pytał o to Sudę jakiś czas temu, ale wtedy odpowiedział: „Nie pamiętam”. Więc właściwie nie byłem pierwszym, który zadał pytanie, ale jako pierwszy otrzymałem odpowiedź, co było zabawne.

READ  Program aktualizacji Apple MacBook Business Partner dobiegł końca
Kimmy Howell pojawiająca się w No More Heroes 2 i No More Heroes 3

Miło jest także poznać dodatkowy kontekst wyjaśniający, dlaczego Travis ostatecznie dochodzi do ostatecznego starcia z Kimmy Nigdy więcej bohaterów 3. Obaj toczą między innymi zaciętą bitwę rapową, po czym po raz ostatni wyciągają laserowe miecze. Osobiście zasmuciło mnie to, jak potoczyły się sprawy między nimi, ponieważ zawsze miałem nadzieję, że Kimmy pewnego dnia stanie się grywalnym sojusznikiem w serialu. Teraz rozumiem, dlaczego Travis nie chciał przebaczyć.

Jonathana Holmesa

Współtwórca Destructoid — Jonathan Holmes jest gwiazdą mediów od czasów Road Rules i spędza czas na pisaniu dziwnych i niezależnych rzeczy dla Destructoid, mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. „Gdzie kończą się marzenia, a zaczyna rzeczywistość? Gry wideo, Tak sądzę.” – Jenax, FLCL tom. 1 „Plaża, drzewa, nawet chmury na niebie… wszystko zbudowane jest z małych kawałków rzeczy. Zupełnie jak w Gameboyu… ładny, wąski świat… i wszyscy jego mieszkańcy… składają się z małych cegiełek. …Dlaczego te małe piksele nie mogą być cegiełkami miłości…? utraty… zrozumienia” – James Kochalka, Wymyślanie wszystkiego na nowo, część 1 „Zastanawiam się, czy James Kochalka ma Grałeś już w Mother 3?” Jonathana Holmesa

Więcej opowiadań Jonathana Holmesa