6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wywiad z Billem Haderem - Gwiazda w trzecim sezonie Barry'ego „On jest Smitten”

Wywiad z Billem Haderem – Gwiazda w trzecim sezonie Barry’ego „On jest Smitten”

[Editor’s note: To mark the return of one of television’s best shows—that’s BarrySezon 3, który zaczyna się w niedzielę, 24 kwietnia —Klub AV W ciągu następnych siedmiu dni zamieścimy w serialu inny materiał. Na początek usiedliśmy z tym samym człowiekiem, Billem Haderem.]


Minęły trzy bolesne lata, odkąd Barry Berkman zmierzył się z birmańskimi i boliwijskimi czeczeńskimi gangami – i wygrał – w oszałamiającym szaleństwie zabijania, które zakończyło się niesamowitym drugim sezonem dla HBO. Barry.

Po niezbyt długim czasie „berkman > blok” Wyemitowany 19 maja 2019 r. Bill Hader otrzymał nagrodę Emmy dla najlepszego aktora w serialu komediowym, podczas gdy serial otrzymał kolejne cztery nominacje. Następnie Hader i współtwórca Alec Berg rozpoczęli sezon 3 z wielkimi planami (i taką samą presją), aby za każdym razem odpowiadać na pytanie. Fan Mind: Co zrobi Barry teraz, gdy Gene Couisneau Henry’ego Winklera wie, kto zabił Janice?

Utnij huk w 2022 r. i porozmawiaj o tym Barry Z AV Klub kliknij powiększ. Zapotrzebowanie na jego program (i odpowiedzi na jego najpilniejsze pytania) Nadal ma gorączkę, ale fani nie byli z Barrym od minuty – a świat, w którym wrócił, jest zupełnie inny.

W naszej rozmowie ryk zawalił się, przepisywanie, ponowne strzelanie i wreszcie powrót do Barrya także czego można się spodziewać po nieszczęsnym, łamiącym serce zabójcy i trzecim sezonie, który Hadeer chętnie ogląda.

Obejrzyj fragmenty naszej rozmowy z Billem Haderem poniżej, lub przeczytaj Włączono dla pełnego czatu.


Klub AV: Tak Barry Sezon 2 zakończył się w maju 2019 r. Wracasz teraz do sezonu 3 w kwietniu 2022 r. Czego najbardziej brakowało Ci w pracy nad swoim programem?

Bill Hader: To prawdopodobnie ludzie, którzy tam są, załoga, załoga i przebywanie z tymi ludźmi każdego dnia. To było coś, za czym tęskniłem najbardziej, jeśli mam być szczery. Nie przegapiłem godzin filmowania. [Laughs.] Ale tak, prawdopodobnie tak jest – wspaniale było zobaczyć wszystkich i znów mieć tego rodzaju koleżeństwo. To miła rodzina.

READ  Lizzo zagrała nowe nuty na kryształowym flecie Jamesa Madisona z 1813 roku

AVC: Kiedy ostatnio opuszczaliśmy Barry’ego, był w trudnej sytuacji – delikatnie mówiąc. Jak poradziłeś sobie z pisaniem i powrotem do postaci, która przez tak długi czas pozostawała na krawędzi?

BH: Cóż, mamy tendencję do pisania się w rogach, więc nie mieliśmy pojęcia, jak się z tego wydostać. Pamiętam więc pierwszy dzień pisania trzeciego sezonu, który miał miejsce w październiku 2019 roku, kiedy mówiliśmy: „Tak właśnie uczy Couisneau. Cholera. Co robimy?” Więc naprawdę musieliśmy spróbować to rozgryźć.

Bill Hader jako Barry Berkman w Barry sezon trzeci, odcinek pierwszy

Bill Hader jako Barry Berkman Barry Sezon trzeci, odcinek pierwszy
zdjęcie: Merrick Morton / HBO

AVC: Henry Winkler powiedział, że scenariusz zmienił się dramatycznie z tego, co miałeś w 2019 roku, do tego, co masz teraz. Co możesz powiedzieć o tym procesie przepisywania i jak odejście od tego punktu widzenia ewoluowało w czasie?

BH: Tyle tego było, że zaczęliśmy rozmawiać o czwartym sezonie io tym, jaki będzie czwarty sezon. Kiedy o tym rozmawialiśmy, wróciliśmy do trzeciego sezonu i zmieniliśmy kilka rzeczy. Ponieważ myślimy: „Och, jeśli mamy zamiar tu iść, to może lepiej ustawić to w ten sposób”. wiesz? Więc przechodziliśmy przez ten proces, a potem podczas tego było coraz więcej rzeczy [we wanted to change].

Zwykle chcesz po prostu wejść głębiej. Powinieneś zapytać: „Czy to jest interesujące? Czy to naprawdę jest to, co to jest?”, a następnie spróbuj zagłębić się w to. Potem strzela i myśli: „Mamy to!” A potem pokazujesz to ludziom, a potem mówisz: „Och, nie dostaliśmy tego”. Musieliśmy wrócić, nakręcić kilka rzeczy i odejść nawet w Wejdź głębiej i postaraj się, aby było to tak uczciwe i zgodne z prawdą, jak to tylko możliwe.

AVC: Pod koniec drugiego sezonu Barry odkrywa, że ​​tak naprawdę nie może się zmienić. Jak sprawić, by brak zmian był przekonujący jako narrator?

BH: Zawsze mówiliśmy, że to było jak [Barry] Był alkoholikiem i na początku sezonu powiedział: „Już nie będę pił”. A potem nie pije przez cały sezon, ale chce, a wszechświat ciągle stawia przed nim rzeczy, które sprawiają, że chce pić. Następnie w ostatnim odcinku idzie na zakręt. Więc to jest coś w rodzaju próbowania porównań w prawdziwym świecie lub emocjonalnych porównań do tej szaleńczej spirali, do faceta, który jest zabójcą.

Myślę, że trzeci sezon się tam uczy [consequences]. Barry robi wiele rzeczy, w których nie czuje, że mają z tym konsekwencje. To okropne dla ludzi, których kocha w tym sezonie. Kiedy stoi twarzą do ściany, nie myśli o swoim gniewie i złości. Teraz dowiaduje się, że to wszystko ma konsekwencje.

Bill Hader jako Barry Berkman (z lewej) i Henry Winkler jako Jane Cousino (z prawej) w trzecim sezonie Barry'ego

Bill Hader jako Barry Berkman (po lewej) i Henry Winkler jako Jane Cousino (po prawej) w Barry trzeci sezon
zdjęcie: Merrick Morton / HBO

AVC: Odcinek 1 sezonu 3, Wybaczając Jeffowi. Dlaczego sezon jest tak skoncentrowany na tolerancji? Barry jako przedstawienie?

BH: To się wydarzyło naturalnie. Pisaliśmy to, chodząc scena po scenie po co [Barry] przechodzi przez. Wtedy idea odkupienia i tolerancji i te realne rzeczy zaczęły wspinać się na szczyt. To było dużo tego procesu przepisywania. To było jak: „Póki te rzeczy są tutaj, czy powinniśmy to zbadać?” [deeply enough]? Pomysły „wybaczenia do wygrania” i tak dalej – pojawiły się podczas przepisywania.

AVC: w pliku List akceptacyjny Emmy 2019opowiadał obszernie o procesie współpracy i przyjaźni z Barry Współtwórca Alec Berg. Jak zmienił się twój związek między sezonami 2 i 3?

BH: Niewiele się zmieniło. Najważniejsze jest to, że kiedy zaczynaliśmy, nie miałem pojęcia, co robię. To było jak mój starszy brat, powiedział: „Pobiegłem Dolina Krzemowa I Ograniczyć entuzjazm I to wszystko”. Naprawdę mi pomagał, a potem myślę, że w drugim sezonie, szczególnie w odcinku „Ronnie/Lily”, był naprawdę zachęcający i mówił: „Tak, zacznij to!”

Jesse Giacomazzi, Bill Hader i Stephen Root w Barry sezon 2, odcinek 5,

Jesse Giacomazzi, Bill Hader i Stephen Root Barry Sezon 2, Odcinek 5, „Ronnie/Lily”
zdjęcie: Aaron Epstein / HBO

Więc bardziej chodzi o to, że mówi mi: „Tak, biegnij z tym pomysłem”. Jest takim wspaniałym współpracownikiem – jak – trenerem. W tym sezonie wyreżyserowałem pięć odcinków, więc wyreżyserowałem większość z nich. To było naprawdę fajne i relaksujące.

AVC: Czy masz odcinek, z którego jesteś najbardziej dumny w tym sezonie?

BH: Och, naprawdę je wszystkie kocham. Powiem ostatni odcinek, który naprawdę mi się podobał – ale jestem ciekaw, co myślą ludzie. [Laughs.] Jest piękna… tak. Nie wiem. Nie wiem, co pomyślą ludzie. Ale to lubię.

AVC: Teraz przeprowadzę cię przez kilka krótkich pytań. Jaka jest twoja ulubiona linia, którą mówi twoja postać?

BH: W pierwszym sezonie, w którym mówi Fochowi: „To toksyczna męskość”, wyraźnie nie wie, co to oznacza.

AVC: Czy kiedykolwiek wziąłeś pamiątkę z grupy?

BH: moje buty! buty. Mam w domu dziewięciu mężów. Ale to nie jest pamiątka. Jestem leniwy i noszę go w domu. Dużo noszę swoją garderobę, ponieważ reżyseruję i będziemy w jednym miejscu, a przyczepy w innym miejscu. A ja na to: „Och, wracam do domu w moim kostiumie”. Następnie [the wardrobe department] Zawsze: „Czy możesz jutro zabrać go z powrotem do pracy?” A ja mówię: „Jasne”. Potem wracam i mówię: „Zapomniałem”. [Laughs.] Więc mam dużo Barry Tylko ubrania w mojej szafie. I tak, muszę to przywrócić do pracy.

AVC: Opis Barry Sezon trzeci w jednym słowie.

BH: [Laughs] Pierwsze słowo, które przyszło mi do głowy, to „pieprzyć”. [Laughs] Tak… pieprzyłem się.

Bill Hader jako Barry Berkman w Barry sezon trzeci, odcinek drugi

Bill Hader jako Barry Berkman Barry Sezon trzeci, odcinek drugi
zdjęcie: Merrick Morton / HBO