18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki WWE NXT - Bron Breakker zmierzy się z Cameronem Grimesem, mecz o mistrzostwo kobiet Tag Team

Wyniki WWE NXT – Bron Breakker zmierzy się z Cameronem Grimesem, mecz o mistrzostwo kobiet Tag Team

witaj w WrestlingINC.comImpreza pokazowa WWE NXT 2.0! Nasza relacja na żywo zaczyna się o 20:00 EST / 17:00 PT.

Podziel się z nami relacją z dzisiejszej imprezy w mediach społecznościowych i podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej!

Oto, co czeka nas dziś wieczorem:

  • Braun Breaker kontra Cameron Grimes
  • Cora Jade i Roxanne Perez kontra Kayden Carter i Katana Chance – NXT Women’s Tag Team Championship, mecz pretendentów numer jeden
  • Andy Hartwell kontra Keanna James
  • Królowa Syjonu kontra Sangha
  • Giovanni Vinci kontra Ekman Giro

transmisja na żywo

Rozpoczyna się show, a zespół komentatorów Vic Joseph i Wade Barrett zaprasza nas na dzisiejszy występ. Kayden Carter i Katana Chance uderzają w muzykę i przedzierają się przez tłum, a nadszedł czas na nasz konkurs otwierający wieczór.

Cora Jade i Roxanne Perez kontra Kayden Carter i Katana Chance – NXT Women’s Tag Team Championship, mecz pretendentów numer jeden

Jade i Carter zaczynają ten pojedynek. Jade podpiera Cartera do rogu, a Carter odwraca pęd i pęka. Pokazaliśmy kobiecą mistrzynię NXT, Mandy Rose wraz z mistrzami NXT Women’s Tag Team, Gigi Doolin i Jacy Jane z Toxic Attraction, na wystawie w Toxic Lounge i uważnie tego obserwujmy. Carter popycha Jade na matę, wskakuje na górę ściągacza, idzie po linach i rygluje Jade za pomocą pociągania za ramię, zanim robi znak Chance’owi, który sam ciągnie ją za ramię i szuka osłony, ale Jade wysiada. Jade uderza Chance’a i szuka szybkiej osłony, ale szansa się pojawia. Jade z snapmarem, a następnie przesuwając kopniaka w klatkę piersiową i robiąc znak Perezowi, który uderza w okazję parą przedramion, a następnie chwyta i uderza Chance’a, zanim zwróci znak Jade.

Jade przypadkiem udaje się na dywan, machając nogą i szuka osłony, ale Chance podnosi ramiona, podczas gdy Jade wisi na Perezie. Szczęście ucieka Perezowi i przekazuje tag Carterowi, który łamie Pereza ciosem, a następnie łamie kołyszący się kark, zanim udaje się na schronienie, ale Perez ucieka. Carter uderza Pereza na macie, oznaczając Chance’a, który wpada w deszcz przez górną linę i przybija Pereza strażnikiem w obudowie, ale Perez wysiada po dwóch rachunkach. Perez ponownie puka Chance’a i uderza w Jade, wszyscy na ringu, Perez strzela do Cartera, ona i Jade uderzają dwukrotnie Chance’a, Jade szuka osłony, ale Chance wysiada. Wszyscy czterej rywale stają łeb w łeb na ringu, Jade i Chance wychodzą na zewnątrz, Perez chce zanurkować na wszystkich, ale Carter zakrada się z powrotem na ring, wyrzuca ją z ringu i wyrzuca poza ring, gdy wchodzimy przerwę na reklamy.

READ  Rak w lipcu 2022

Po przerwie Carter i Perez walczą na ringu. Carter nakłada bostońskiego kraba na dwie nogi, po czym szybko przechodzi do jednego egzemplarza. Carter ciągnie Pereza w róg i robi znak Chance’owi, który również prosi o dwunożnego kraba. Perez rzuca Chance’a z powrotem do próby instalacji, a Chance wskakuje i przesyła ponownie, ale Perez kopie Chance’a i przekazuje tag Jade, która sprząta dom. Jade Carter, która właśnie została oznaczona, pęka z powodu eskalacji enziguri i szuka ukrycia, ale Carter wysiada. Carter wierci Jade super kopnięciem, gdy ona i Jade uderzają się nawzajem, jednocześnie uderzając się superkopniakami. Jade robi tag dla Pereza, Carter chce, aby tag był okazją, ale okazja jest niedostępna. Carter Wallops Perez super kopnięciem i Chance wraca na pole bitwy, a Carter robi znak. Chance i Carter szukają swojej podwójnej drużyny, ale Jade zrzuca Cartera z fartucha, a Perez podchodzi do środkowej liny i daje szansę Bobowi Rocksowi na 1-2-3!

Zwycięzcy – Cora Jade i Roxanne Perez

Po meczu ogłoszono, że Cora Jade i Roxanne Perez zmierzą się z Gigi Doolin i Jacy Jane o NXT Women’s Tag Team Championships na The Great American Bash w przyszłym tygodniu.

Następnie widzimy za kulisami Roderick Strong, Ivy Nile, Damon Kemp, NXT Tag Team Champions i Creed Brothers of Diamond Mine. Strong przeprasza Creeds i wszyscy go przytulają.

Po powrocie na ring Giovanni Vinci zmierza na ring i po przerwie zmierzy się z Ekmanem Giroud.

Po przerwie Nikita Lyons zbliża się do Toxic Attraction, która była z McKenzie Mitchellem. Rose wyzywa Leona na mecz, później wieczorem. Leon akceptuje i zaczyna toksyczny pociąg.

Giovanni Vinci kontra Ekman Giro

Vince rzuca Jiro w prawy róg, gdy dzwoni dzwonek. Vinci kładzie rękę na jego ramieniu, a Jiro wymyka się, ale Vinci zabiera go na dywan i depcze Giro po plecach. Nosi Giro i idzie do sznurka, ale Vinci unika Giro z niemieckim suplexem. Vinci wysyła Giro do rogu i oświetla go parą elementów klatki piersiowej. Vinci wspina się na szczyt i podsadza Jiro huraganem DDT, a następnie myje go i zasadza z ogromną siłą, aby uzyskać trzy liczby!

zwycięzca – Giovanni Vinci

Potem zobaczymy nagranie Brooksa Jensena i Josha Briggsa, którzy wygrali NXT UK Tag Team na początku tego tygodnia, a po przerwie usłyszymy od mistrzów i Valona Henleya.

Po przerwie i ringu prezenterka Alicia Taylor wita na ringu nowych mistrzów tag teamowych NXT UK Brooksa Jensena i Josha Briggsa oraz Valona Henleya. Pretty Deadly szybko im przerywa i zaprasza na mecz o tytuł, aby mogli przywrócić tytułom „prestiż”.

READ  Książę William chce, aby książę Andrzej został całkowicie i na stałe wykluczony z życia królewskiego

Andy Hartwell kontra Keanna James

zablokuj, aby rozpocząć. Andy zakłada pas biodrowy, a James zwalnia potrójne pociągnięcie za ramię i zakłada ramię. James popycha Indy’ego na matę i przykłada nożyczkami do głowy, ale Andy przekręca ją, by zmusić Jamesa do złamania pięści. Indy wpada na Jamesa kilkoma łokciami, a potem wielkim butem na twarzy, po czym idzie się schować, ale James wysiada. Andy wspina się i upada, szukając zanurzenia w łokciu nurkującym, ale James ślizga się i przewraca Andy’ego w 1-2-3!

zwycięzca – Kiana James

Potem widzimy Tony’ego D’Angelo i Staxa na moście. D’Angelo zwraca uwagę, że Two Dimes nie żyją i wyrzuca skórzaną kurtkę Dimesa do oceanu i mówi, że Dimes „śpi z rybą”, gdy zmierzamy do przerwy na reklamę.

Kopalnia diamentów (Roderick Strong, Julius & Brutus Creed) (z Damonem Kempem i Ivy Nile) kontra Joe Gacy i Dyada

Strong i Jessy zaczynają ten pojedynek. Silne ramię, następnie ramię i blokada ramienia. Gacy wymyka się i oznacza jeden z duetów. Brutus jest oflagowany w Diadzie powaleniem, a następnie suplexem. Brutus robi znak Julusowi, który wykonuje ćwiczenie Diady z astenia, a następnie biegnie kolanem do brzucha. Wybucha walka i ruszamy na przerwę reklamową, wracamy z przerwy, a Brutus i Gacy wjeżdżają na środek ringu.

Gacy trafia na jednego z Dyad i uderzają w podwójną płaską linię, a Dyad podąża za nim ze spadkiem łokcia i łamaniem karku, zanim udaje się do osłony, ale Brutus wysiada. Rozpoczyna się kolejna bijatyka, Silna i jedna z Dyady kończy się legalnymi uczestnikami, a Dyada uderza DDT Flying on Strong dla 1-2-3!

Zwycięzcy – Joe Gacy i Diada

Następnie za kulisami zobaczymy mistrza NXT w Ameryce Północnej, Carmelo Hayesa, u boku Tricka Williamsa, który jest z McKenziem Mitchellem. McKenzie ogłosił, że Hayes będzie bronił swojego tytułu przed Graysonem Wallerem podczas The Great American Bash w przyszłym tygodniu.

Następnie pokazano Lash Legend mówiącą o Albie Fyre. Lash mówi, że zabrała Fyre „na stałe” po ataku na nią w zeszłym tygodniu.

Następnie kopalnia diamentów jest pokazana za kulisami. Roderick Strong jest wściekły, gdy wraz z Damonem Kempem rzuca wyzwanie Creed Brothers na mecz o tytuł NXT Tag Team w przyszłym tygodniu.

Królowa Syjonu kontra Sangha

READ  Premiera zwiastuna „Władcy Pierścieni” na Comic-Con

Quinn uderza głową Sanghę na początek. Quinn Wallops Sangha z kopnięciem pompy, a następnie lądowaniem w tył ciała. Sanga powraca z ramieniem do biegania, a następnie łokciem i sznurem do bielizny, który wysyła Quinna. Sanja podąża za Quinnem na zewnątrz i rzuca go z powrotem na ring, gdzie łamie Quinna serią ciosów, a następnie wykonuje sprint i opuszcza łokieć, ale Quinn ślizga się i stosuje zawieszenie do spania. Sangha ucieka, uderzając Quinna o dywan i dusząc go, licząc do trzech!

zwycięzca – sanja

Następnie widzimy pakiet wideo, w którym Cameron Grimes pobiegł na mistrzostwa świata NXT, zanim dostanie szansę na tytuł w walce z mistrzem Bron Breaker, w przyszłym tygodniu na The Great American Bash.

Mandy Rose (z Gigi Doolin i Jacy Jane) kontra Nikita Lyons

Ta blokada uruchamia się raz. Lwy strzelają do róży w kącie i obsypują ją zraszaczem w kącie. Champion stawia opór uderzeniem w nogę i kopnięciem pompki, ale Lyons rzuca go z powrotem w prawy róg, a Rose uderza potrójną włócznią i ruszamy w przerwę na reklamę.

Powrót z przerwy i Rose Clubers Lyon z kopnięciem przy przyziemieniu ze szczytu liny. Lyons podchodzi Rose do dywanu i trenuje Rose kopnięciem w tył. Jane przyjeżdża i podróżuje po Lyonie, zanim zdąży zdobyć odznakę, a Rose zostaje pominięta.

zwycięzca – Nikita Lyons (przez DQ)

Po meczu Toxic Attraction atakuje Lyon, ale Cora Jade i Roxanne Perez wbiegają na ring i ratują piłkę. Trzej bohaterowie wycofują się, a my ruszamy na przerwę na reklamę.

Wracając z przerwy, widzimy kolejną winietę z udziałem JD McDonagh (Jordan Devlin z FKA NXT UK).

Na ringu mistrz NXT Wade Barrett przedstawia Bron Breakker, a następnie jego konkurent na przyszłotygodniową The Great American Bash, Cameron Grimes. Konkurent mówi, że ścigał Bronna, ponieważ był gotów przesunąć wszystkie swoje żetony na środek stołu i zdobyć największą nagrodę firmy. Grimes szydził z Brona za to, że został wycięty z NFL i powiedział, że jego świętą nadzieją na sukces są teraz profesjonalne zapasy. Bronn mówi, że po The Great American Bash Grimes będzie musiał ponownie połączyć się z Tedem DiBiase, aby pozostać w kontakcie. Grimes atakuje Bron, Grimes stoi prosto po walce, a personel medyczny NXT zajmuje się mistrzem, gdy program się rozpoczyna.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach