29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wydanie Apple Johna Stewarta zostaje anulowane z powodu różnic twórczych – The Hollywood Reporter

Wydanie Apple Johna Stewarta zostaje anulowane z powodu różnic twórczych – The Hollywood Reporter

Jon Stewart wcześniej odchodzi z Apple.

Poprzednia Codzienny pokaz Powrót gospodarza do przestrzeni talk show zakończył się przedwcześnie, ponieważ Apple porzucił plany dotyczące ośmioodcinkowego trzeciego sezonu serialu prowadzonego przez Stewarta. problem, Źródła potwierdzają Reporter z Hollywood.

Według New York Timesacokolwiek będzie pierwsze wspomniany Wiadomość, że odwołanie nastąpiło po twórczych nieporozumieniach między producentem iPhone’a a Stewartem w sprawie potencjalnych tematów i gości problem. the New York Timesa Doniesiono, że w czwartek Stewart poinformował swoich pracowników, że Apple wycofał się z tematów związanych z Chinami i sztuczną inteligencją. Produkcja trzeciego sezonu miała rozpocząć się wkrótce.

Apple odmówił komentarza.

Decyzja o odnowieniu problem Nastąpiło po transformacji Apple i Stewarta problem Sezon 2 będzie wydawany co tydzień po premierze nowych odcinków co dwa tygodnie jesienią 2021 r.

Stewart podpisał wieloletnią umowę z Apple w 2020 roku, która obejmowała program publicystyczny, który stał się problem i inne projekty rozwojowe za pośrednictwem jego banera Busboy Productions.

Producent wykonawczy Stewart problem Z showrunnerką Brindą Adhikari, Jamesem Dixonem i byłym dyrektorem generalnym HBO Richardem Pleplerem za pośrednictwem Eden Productions. Chris McShane był współautorem EP, Lori Baranek była producentem nadzorującym, a Chelsea Devantis była głównym scenarzystą.

W trakcie swojej kariery, która trwała dwa sezony problem Otrzymał pięć nominacji do nagrody Emmy, w tym za seriale dyskusyjne i scenariusz.

READ  Na kogo głosowano dziś wieczorem? & Kto wygrał HOH? Sieć Big Brother