30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wo Long: Fallen Kingdom od Team Ninja jest już dostępne na PS5 i Xbox

Wo Long: Fallen Kingdom od Team Ninja jest już dostępne na PS5 i Xbox

Wu Long: Upadła dynastia Od dewelopera Team Ninja, Koei Tecmo udostępnia demo na PlayStation 5 i Xbox Series X, ale tylko przez następne 10 dni.

Gra w stylu Dark Fantasy Souls, która nie ma jeszcze daty premiery, jest obecnie dostępna na obu rynkach konsolowych. Wu LongDemo opuszcza witryny sklepowe 26 września o godzinie 3:00.

Team Ninja wydał podobne ograniczone czasowo dema dla swoich innych gier Soulslike i akcji. Obie Nioh A Nioh 2 Był tematem kilku dem, z których Team Ninja zaczerpnął komentarze dotyczące tuningu gier Soulslike. Deweloper również wydał Demo na ten rok Strange Origin Paradise Final Fantasyktóry daje graczom wgląd w mechanikę gry akcji.

Wu Long: Upadła dynastia został wykryty Na Xbox i Bethesda Game Show w czerwcu. Akcja gry toczy się w późnej chińskiej dynastii Han (189-220 n.e.). W komunikacie prasowym Koei Tecmo opisano grę jako „wgląd w mroczny świat Trzech Królestw, który oszalał, a chaotyczna walka o uratowanie niegdyś ukochanej krainy jest teraz opanowana przez demony”.

Demo pozwoli graczom wypróbować tryb wieloosobowy online, kreator postaci i „umiejętności w grze, w tym eksplorację pionową i znaczenie morale”. Każdy, kto ukończy demo, otrzyma hełm kucającego smoka do wykorzystania w pełnej wersji gry po premierze.

Koei Tecmo opublikował również wideo z poradami dotyczącymi rozgrywki (powyżej), aby pomóc graczom poradzić sobie z „najdrobniejszymi punktami doświadczenia masocore”. Wu Long: Upadła dynastiaProdukować Prowadzony przez Fumihiko Yasuda, prezesa Team Ninja i dyrektora 2017 Nioh i 2020 Nioh 2. Dołącz do niego przenoszone przez krew Producent Masaaki Yamagiwa, wcześniej z japońskiego studia Sony.

READ  Square Enix wyda w przyszłym miesiącu reklamy Final Fantasy 7, aby uczcić swoją rocznicę