20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Wiemy, że możemy zrobić coś wyjątkowego”.

„Wiemy, że możemy zrobić coś wyjątkowego”.

Gracze poznając McDonalda i nowy sztab trenerski, podoba im się to, co do tej pory słyszeli i widzieli, i są pod wrażeniem pierwszego wrażenia, jakie wywarł na drużynie.

„To dobry facet i sprawia wrażenie niezwykle inteligentnej osoby” – powiedziała Love. „Intencjonalnie podchodzi do tego, co mówi, co ma na myśli i w jakim kierunku chce podążać. Wspaniale jest poznać go bliżej. Odbyłem z nim już kilka rozmów, ale każdy może powiedzieć, że uwielbiamy jego energię przynosi do stołu.”

Jako zawodnik, który w zeszłym roku musiał przygotowywać się do obrony prowadzonej przez McDonalda i stawić mu czoła, odbierający Tyler Lockett wie, że McDonald zna swoje umiejętności po tej stronie piłki, i jest podekscytowany możliwością zobaczenia, jak McDonald wykorzystuje tę umiejętność trenerską, aby poprowadzić cały zespół .

„Mike jest bardzo kreatywny i naprawdę mądry” – powiedział Luckett. „Rodzaj obrony, jaką grał, sposób, w jaki grała obrona, można było powiedzieć, że w ich obronie nie było zbyt wielu błędów. Wszyscy wiedzieli, co robią, wszyscy grali razem, wszyscy byli razem. „Myślę, że największy To, co czyni zespół wspaniałym, to sytuacja, gdy Ludziom tak naprawdę nie zależy na tym, komu zostanie przyznane uznanie. Myślę, że wykonał tam świetną robotę – ta organizacja (Baltimore) wykonuje świetną robotę ze wszystkiego, ale mogę powiedzieć, że obrona wyróżniała się na tle wielu innych defensywy w lidze. Dlatego bardzo ekscytujące jest obserwowanie, co tutaj robi, a teraz ma szansę podjąć taką samą decyzję, jeśli chodzi o atak. Teraz chodzi o znalezienie trenerów ofensywy o podobnym sposobie myślenia, którzy potrafią dostosować się do wszystkiego, do czego muszą się dostosować, więc wspaniale jest widzieć, że masz kogoś z jedną z najlepszych defensywy, a potem sprowadzasz z drużyny jednego z najlepszych ofensywnych umysłów. Nie mogę powstrzymać się od wyobrażenia sobie, jak wyglądałby trening, gdyby ludzie rywalizowali ze sobą, ale także uczyli się od siebie nawzajem, tworząc mentalność ostrzącego żelazo.

READ  Wynos między grą Celtics vs. Nets: Jason Tatum 1, ostatecznym stoiskiem pokazującym najlepsze cechy Bostonu

Jeśli chodzi o zawodników defensywnych, są podekscytowani możliwością zobaczenia, co McDonald może zrobić, aby pomóc tej drużynie prosperować w Seattle.

„Jego reputacja go wyprzedza ze względu na to, czego udało im się dokonać” – powiedziała Love. „Znam ten schemat i bardzo mi się podoba. Jest po prostu innowacyjny w obronie i wszyscy chcemy być tego częścią”.