19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wielkie gwiazdy przygotowują się na powrót WWE na WrestleManię

Wielkie gwiazdy przygotowują się na powrót WWE na WrestleManię

Aktualizacja 4/7/24, 18:30 EST: Organizacja Fightful poinformowała później, że oprócz ogłoszenia obecności, Snoop Dogg ma także komentować walkę uliczną w Filadelfii pomiędzy The Final Covenant i The Pride.

reklama

Podczas pierwszej nocy WWE WrestleMania 40 wystąpiły gwiazdy, od Lil Wayne'a po Jasona Kelce'a i wygląda na to, że podczas drugiej nocy także pojawią się gwiazdy. według Wybór walkiPrawdopodobnie pojawi się w WWE Hall of Famer Snoop Dogg, ponieważ jest on wymieniony na wewnętrznej liście tego wydarzenia. Według doniesień Snoop Dogg ma ogłosić swój dzisiejszy występ.

Snoop Dogg został wprowadzony do Hall of Fame w 2016 roku, ale wcześniej pojawił się w „AEW Dynamite”, co przyniosło mu wówczas pewien rozgłos w WWE. Wygląda na to, że zła wola pomiędzy Hall of Famer a firmą nie trwała długo, ponieważ Snoop był współgospodarzem WrestleManii 39 wraz z The Mizem. Wykorzystał swój czas na wydarzeniu do maksimum, występując nawet u boku Reya Mysterio podczas jego wejścia, aby uczcić zmarłego Eddiego Guerrero.

reklama

Snoopa chwalono za szybkie myślenie podczas manii z 1939 roku; Raper początkowo ustawił mecz pomiędzy Mizem a powracającym Shane’em McMahonem, ale mecz był od początku skazany na niepowodzenie, gdy McMahon szybko podarł quad. Podczas gdy McMahon był eskortowany, Snoop Dogg przejął walkę, uderzając „Snoop Elbow” Miza i przyszpilając go do zwycięstwa.

READ  Aby zwiększyć popularność Peacocka, Universal wysłał 3 filmy bezpośrednio do streamu