13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wideo: THQ Nordic pokazuje nowe zwiastuny SpongeBob Kanciastoporty i AEW

Wideo: THQ Nordic pokazuje nowe zwiastuny SpongeBob Kanciastoporty i AEW

To ta pora roku, kiedy firmy produkujące gry wideo organizują pokazy, ostatnio z THQ Nordic.

Dla fanów Switcha THQ udostępniło nowe zwiastuny dla SpongeBob Kanciastoporty: Kosmiczny Wstrząs A AEW: Walcz wiecznie. Nowa gra SpongeBob została ujawniona światu w zeszłym roku. AEW został niedawno potwierdzony na początku tego miesiąca po wycieku detalisty.

Oto spojrzenie na oba nowe klipy wraz z opisem:

SpongeBob Kanciastoporty: Kosmiczny Wstrząs

Czy jesteś gotowy dzieci? SpongeBob powraca na ekran w nowej fantastycznej przygodzie! SpongeBob i Patrick podróżują do wielu różnych światów życzeń, z których każdy ma swoje własne środowisko i zasady, takie jak Pola Meduzy Dzikiego Zachodu czy Halloween Rock Bottom. Opracowany przez Purple Lamp, który stworzył Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, zanurz się w zupełnie nowej trójwymiarowej grze platformowej, która wkrótce będzie dostępna na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo® Switch.

Data premiery – już wkrótce

AEW: Walcz wiecznie

THQ Nordic i All Elite Wrestling połączyły siły z płodnymi twórcami gier wrestlingowych YUKE’s Co. Ltd z Japonii przyniesie Ci AEW: Fight Forever! Gra łączy nostalgiczne zręcznościowe zapasy z całą akcją i akcją Elite Wrestling. Zawiera duży zestaw talentów AEW, wiele rodzajów meczów, potężny tryb kariery, wiele opcji dostosowywania, ponad 40 rodzajów broni i wiele więcej! Już wkrótce na PS4™, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X, PC i Nintendo® Switch.

Data premiery – już wkrótce


Kolejną interesującą wiadomością z cyfrowego spin-offu THQ Nordic była zapowiedź nowej gry South Park. Więcej na ten temat dowiesz się z poniższej historii:

Nie możesz się doczekać którejś z tych gier? Komentarz poniżej.

READ  22 lata temu Kingdom Hearts prawie zniechęciło mnie na całe życie