30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wiadomości Google przygotowują się do przeprojektowania dyktafonu [Gallery]

Wiadomości Google przygotowują się do przeprojektowania dyktafonu [Gallery]

Google wprowadził transkrypcję wiadomości głosowych w Pixel 7 i 7 Pro, zanim udostępnił ją później starszym generacjom. Wiadomości Google poprawiają teraz komfort pisania dzięki przeprojektowaniu interfejsu użytkownika Dyktafonu, który jest w fazie rozwoju.

Informacje o statystykach APK: W tym poście APK Insight zdekompilowaliśmy najnowszą wersję aplikacji, którą Google przesłał do Sklepu Play. Kiedy dekompilujemy te pliki (nazywane plikami APK w przypadku aplikacji na Androida), możemy zobaczyć różne wiersze kodu w ramach tej wskazówki dotyczącej potencjalnych przyszłych funkcji. Pamiętaj, że Google może dostarczać te funkcje lub nie, a nasza interpretacja tego, czym one są, może być niekompletna. Postaramy się jednak włączyć te, które wkrótce wygasną, aby pokazać, jak będą wyglądać po naładowaniu. Mając to na uwadze, czytaj dalej.


Dzisiaj nagrywasz wiadomość głosową, przytrzymując ikonę mikrofonu, aż skończysz notatkę. W dowolnym momencie możesz „przesunąć palcem, aby anulować”, podczas gdy czas trwania jest widoczny po lewej stronie paska. Po zakończeniu wiadomość jest umieszczana w polu tekstowym z możliwością odsłuchania i usunięcia.

W nadchodzącym przeprojektowaniu, które włączyliśmy, możesz dotknąć nowej okrągłej ikony – miła odmiana, aby odróżnić się od pobliskiego mikrofonu Gboard – a aplikacja Wiadomości rozpocznie nagrywanie. Pod wskaźnikiem czasu z pulsującą kropką znajduje się podgląd przebiegu.

Możesz kliknąć przycisk zatrzymania raz z możliwością ponownego uruchomienia go bezpośrednio w tym nowym interfejsie użytkownika. Ta kontrolka jest otoczona przez „uruchom ponownie” i „gotowe”, aby wysłać.

Nowy dyktafon w Wiadomościach Google jest całkiem zabawny z kilkoma dziwnymi akcentami / animacjami. W połączeniu z kompatybilnością z Dynamic Color, doświadczenie wyraźnie przypomina aplikację Pixel’s Recorder.

Nie jest jasne, kiedy Google planuje rozpocząć przeprojektowywanie obsługi wiadomości głosowych.

Dziękuję za Dekompilator JEBz którego korzystają niektóre dezasemblacje APK Insight.

Dylana Russella Przyczynić się do tego artykułu.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

READ  AMD AIB obniża ceny niestandardowego Radeona RX 7900 XT, teraz dostępnego za 150 USD mniej sugerowanej ceny detalicznej