12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Whoopi Goldberg mówi, że chce poprowadzić „Koło fortuny” po tym, jak Pat Sajak ogłasza przejście na emeryturę – ostateczny termin

Whoopi Goldberg mówi, że chce poprowadzić „Koło fortuny” po tym, jak Pat Sajak ogłasza przejście na emeryturę – ostateczny termin

Whoopi Goldberg chce wrócić do teleturniejów jako gospodarz koło fortuny Po tym, jak Pat Sajak ogłosił, że po 40 latach odchodzi na emeryturę.

Kiedy Niebezpieczeństwo! Gospodarz Ken Jennings pojawił się na widok Dziś rano współprowadząca Alyssa Farrah Griffin zapytała go o reakcję po tym, jak Sajak powiedział, że rezygnuje.

Inny legendarny gospodarz teleturnieju, Pat Sajak, właśnie ogłosił, że odchodzi z niego na emeryturę koło fortuny pod koniec następnego sezonu. Jaka jest twoja reakcja na tę wiadomość i jakie są twoje przemyślenia na temat tego, kto powinien go zastąpić? zapytał Gryf.

W trakcie pytania Griffina słychać, jak Goldberg mówi: „Chcę tę pracę”.

Jennings miał nadzieję, że „koło Dostałem kopertę z informacją, co zrobić, gdy odejdzie następny gospodarz Niebezpieczeństwo „Specjalny kryzys spadkowy”.

Joy Behar wskoczyła i powiedziała: „Whoopi chce tej pracy”.

Goldberg potwierdził: „Chcę tę pracę. Myślę, że byłaby to świetna zabawa”.

Behar dalej zasugerował, że „Sarah [Haines] I mogę być Vanną White. Będziemy na zmianę chodzić tam iz powrotem i wskazywać litery.

Goldberg nie będzie obca teleturniejom, ponieważ była producentem odrodzenia z 1998 roku Hollywoodzkie Kwadraty I stał się „Placem Centralnym”.

W poniedziałek Sajak ogłosił, że rezygnuje z funkcji gospodarza koło fortuny Po sezonie 41 konsorcjalnego teleturnieju.

„Cóż, nadszedł czas. Zdecydowałem, że nasz 41. sezon, który rozpocznie się we wrześniu, będzie naszym ostatnim” – powiedział Sajak w oświadczeniu. „To była niesamowita podróż i będę miał więcej do powiedzenia w nadchodzące miesiące. bardzo wszystkim dziękuję. Jeśli nic innego, sprawi, że witryny z przynętą na kliknięcia będą zajęte! „

READ  Marvel pogrąża się w konflikcie wokół Spider-Mana i Doktora Strange’a – The Hollywood Reporter