29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Westworld HBO: zwiastun pierwszego sezonu

Westworld HBO: zwiastun pierwszego sezonu

Maeve (Thandwe Newton) stoi na pustyni w scenie z filmu Westworld.

zrzut ekranu: youtube

Pamiętaj kiedy Świat Zachodu trzeci sezon Większość fanów serialu się skończyła (w tym io9) zlekceważyć wielkie „huh” i przejść do reszty piekła, czyli do 2020 roku? Seria ma nadzieję nadrobić waszą irytację swoim czwartym sezonem — pojawi się w przyszłym miesiącu, a pierwszy zwiastun pojawi się dzisiaj.

Akcja osadzona w ponurych tonach „Doskonałego dnia” Lou Reeda, rozpoczyna zachodnią scenę, którą tak dobrze znaliśmy we wczesnych sezonach i dwa— Chociaż tak, elegancki, ultranowoczesny pejzaż miejski z sezonu 3 też jest tego wart. A jeśli wierzyć wskazówkom w tym zwiastunie, czy to miasto może być nowym miejscem docelowym Delos w budowie?

Ten zwiastun nie daje nam wiele w kwestii fabuły. Ale daje nam szybki kurs na to, kto wraca po więcej: Thandwe Newton Mayef i Caleb Aaron Paul i wygląda na to, że dołączą jako drużyna w tym sezonie. Plus Stubbs Luke Hemsworth; Jeffrey Wright Bernard; Charlotte Hill autorstwa Tessy Thompson; Angela Sarafian Clementine; William Ed Harris – który wydaje się być z powrotem w Człowieku w czerni; I (niespodzianka! Nie do końca… ty Wiedział Znajdą sposób, aby to odzyskać) Dolores Evan Rachel Wood. Co zrobili z córką Mayeva? Oddzwanianie do pierwszego sezonu, pierwszy odcinek z wszystkimi muchami, jest miłym (i przerażającym też) akcentem.

Oczywiście dopiero się okaże, którą wersję tych ludzi – zwłaszcza tych, którzy w rzeczywistości nie są ludźmi – naprawdę zobaczymy w sezonie 4. Nigdy nie zapomnij Świat Zachodu Uwielbia mieszać sceny i retrospekcje. Pamiętasz sezon drugi? Jeśli nie, teraz jest czas na ponowne obejrzenie, ponieważ Świat Zachodu Sezon 4 trafi na HBO 26 czerwca.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Widzowie „Maestro” odmawiają dokończenia filmu ze względu na wadę aktorską Bradleya Coopera