29 kwietnia, 2024

West Ham vs Arsenal na żywo: aktualizacje Premier League, gdy Kanonierzy strzelają cztery gole przed przerwą

Arteta odpowiada na komentarze krytyków „partyjnej policji”.

Arsenal udaje się do West Ham, chcąc dotrzymać kroku wyścigu o tytuł Premier League, a drużyna Mikela Artety również szuka zemsty po przegranej w tym sezonie obu meczów z Hammers.

Arsenal został pokonany przez drużynę Davida Moyesa w czwartej rundzie Carabao Cup, a także w Premier League pod koniec grudnia, a goście wygrali 2:0 na Emirates Stadium, co wydawało się poważnym ciosem dla Arsenalu w walce o tytuł .

Jednak w ostatnich tygodniach zespół Artety odzyskał swój poziom i udał się na stadion londyński po imponującym zwycięstwie nad liderującym Liverpoolem w ubiegły weekend. Tymczasem West Ham nie odniósł żadnego zwycięstwa od czasu pokonania Arsenalu 28 grudnia i nie odniósł zwycięstwa od sześciu meczów we wszystkich rozgrywkach, chociaż w przypadku zwycięstwa mógłby zająć szóste miejsce.

Śledź na żywo aktualizacje meczu West Ham vs Arsenal na dzisiejszym blogu na żywo i otrzymuj najnowsze kursy i typy Tutaj.

1707664284

West Ham 0:4 Arsenal

47 minut: Arsenal wrócił na szczyt, a Trossard ma wszelkie szanse, aby sprawić jeszcze więcej kłopotów kibicom gospodarzy. Ten jednak nie trafił w piłkę i jego próba minęła poprzeczkę.

Bena Fleminga11 lutego 2024 o godzinie 15:11

1707664221

Startowy! West Ham 0:4 Arsenal

46 minut: Podwójna zmiana w drugiej połowie gospodarzy: Phillips i Mavropanos zastąpili Alvareza i Zoumę. Wracamy tu na drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy: West Ham 0:4 Arsenal

Po prostu oszałamiająca pierwsza połowa Arsenalu, który pod koniec pierwszej połowy prowadził czterema bramkami. Saliba wyprowadził gości na prowadzenie, ale podopieczni Artety strzelili jeszcze trzy gole w ciągu siedmiu minut, co z pewnością nie pozostawiało wątpliwości co do wyniku.

Saka skutecznie wykorzystał rzut karny, po czym główki Gabriela i Trossarda sprawiły, że Arsenal przejął pełną kontrolę nad drugą połową.

Po londyńskim stadionie słychać buczenie kibiców West Hamu, którzy wciąż leżą na boisku. Co David Moyes mówi swojej drużynie w przerwie?

Bena Fleminga11 lutego 2024 o godzinie 14:54

1707663249

45+5 minut: Kamery przybyły przed stadion London Stadium i zgodnie z oczekiwaniami setki fanów West Ham udają się na stację kolejową. Widzieli wystarczająco dużo.

1707662959

Bramka! West Ham 0-4 Arsenal (Trossard, 45+2 minuty)

Arsenal ma czwartego gola przed końcem pierwszej połowy!

Cóż, na pewno nie chcesz być teraz w szatni West Hamu, gdy gospodarze tracą trzeciego gola w ciągu zaledwie siedmiu minut.

Odegaard wślizguje się przez Trossarda w pole karne, a Belg skręca w prawą stronę, po czym pięknie podkręca piłkę obok Areoli i trafia w górny róg bramki.

Duża liczba kibiców West Hamu wychodzi wcześniej po pierwszej połowie i można podejrzewać, że wielu z nich nie wróci po przerwie. Fatalna końcówka połowy dla gospodarzy.

Bena Fleminga11 lutego 2024 o godzinie 14:49

1707662916

Bena Fleminga11 lutego 2024 o godzinie 14:48

1707662758

Bramka! West Ham 0-3 Arsenal (Gabriel, 44 minuty)

Arsenal uderza ponownie przed końcem pierwszej połowy!

Sytuacja West Ham staje się coraz gorsza, gdy Gabriel z łatwością przedostaje się po złej stronie Alvareza po rzucie wolnym i głową po rzucie wolnym Declana Rice’a.

Znakomita końcówka pierwszej połowy dla gości, którzy z pewnością zdobyli trzy punkty.

Bena Fleminga11 lutego 2024 o godzinie 14:45