26 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Andrew Tarantola

W następnym State of Play firmy Sony zostanie zaprezentowanych 10 tytułów na PS4, PS5 i PS VR2

Firma ogłosiła w poniedziałek za pośrednictwem Twittera, że ​​nadchodzące wydarzenie Sony dotyczące stanu gry odbędzie się we wtorek 13 września o godzinie 18:00 czasu wschodniego. „Będziemy otrzymywać świetne aktualizacje od naszych japońskich partnerów i wspaniałych programistów z całego świata” – zauważyło Sony w kolejnym tweecie. „Oczekuj około 20 minut obejmujących kolejne 10 meczów”.

Nie podano żadnych dalszych szczegółów dotyczących gier, które zostaną pokazane, ale Sony wielokrotnie koncentrowało się na tytułach PS VR2 w ciągu ostatnich dwóch wydarzeń, najwyraźniej mając na celu ekscytujące oba Prawie dwadzieścia „głównych” tytułów – w tym od Pomiędzy nami A horyzont Korzyści — zestaw do uruchomienia wraz ze słuchawkami nowej generacji.

Stan gry rozpocznie się na żywo przez urządzenia PlayStation Skurcz A youtube kanały. Miłośnicy gier będą mieli jutro randkę, a dziś po południu Następny strumień Nintendoco dzieje się we wtorek rano, 10 rano ET.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Wszystkie oferty Apple z okazji Czarnego Piątku, które możesz uzyskać już teraz