29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Urządzenie do robienia notatek Kindle Scribe firmy Amazon spadło do jednej z najlepszych cen w historii

Urządzenie do robienia notatek Kindle Scribe firmy Amazon spadło do jednej z najlepszych cen w historii

Jeśli miałbym zgadnąć, chęć przeczytania większej liczby książek polega na utrzymaniu dobrej kondycji, oszczędzaniu pieniędzy i zdrowym odżywianiu, jeśli chodzi o najczęstsze postanowienia noworoczne. Na szczęście, jeśli masz nadzieję zwiększyć swoje ambicje literackie w 2024 r., Kindle Scribe jest w sprzedaży na Amazon dla członków Prime Z 16 GB pamięci i podstawowym rysikiem w cenie od 269,99 USD (70 dolarów zniżki). Możesz także wziąć e-czytnik w tej samej konfiguracji przechowywania co Premium Pen, który ma przycisk skrótu i ​​wbudowaną gumkę. Zaczynając od 294,99 USD (75 USD zniżki).

Kiedy recenzowaliśmy 10,2-calowy e-czytnik firmy Amazon po jego premierze, w menu na dużym ekranie brakowało zarówno funkcji, jak i sekcji oprogramowania. Konkurenci zajmujący się robieniem notatek, tacy jak Kobo Elipsa 2E i Remarkable 2, byli po prostu bardziej wydajni (i intuicyjni), chociaż Amazon wypuścił serię iteracji. Aktualizacje w ciągu ostatniego roku, aby uczynić go bardziej konkurencyjnym. Możesz teraz na przykład konwertować pismo odręczne na tekst pisany na maszynie i pisać na stronach, a Kindle Scribe oferuje teraz znacznie więcej narzędzi organizacyjnych, które pomogą Ci korygować i udostępniać treści. Największą zaletą czytnika e-booków jest żywotność baterii – która jest świetna jak na czytnik e-booków tej wielkości – oraz dołączony rysik, który umożliwia robienie cyfrowych notatek i rysowanie, kiedy tylko chcesz.

Być może na horyzoncie pojawi się kolejny zestaw słuchawek AirPods firmy Apple, ale jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, nowa para słuchawek AirPods Pro raczej nie pojawi się co najmniej przed 2025 rokiem. AirPods Pro drugiej generacji z USB-C Oferowane do sprzedaży w Amazonka, WalmartI Najlepsza oferta Teraz zaczyna się od 189 USD (60 USD zniżki), co odpowiada najlepszej jak dotąd cenie.

Od czasu debiutu oryginalnych słuchawek AirPods Pro w 2019 r. słuchawki Apple z redukcją szumów są preferowanym wyborem wielu użytkowników iPhone'a. Model drugiej generacji oferuje sterowanie poprzez przesuwanie, bardziej precyzyjny dźwięk i lepszą redukcję szumów w porównaniu ze słuchawkami Apple pierwszej generacji, zachowując jednocześnie sztuczki ekosystemowe, takie jak obsługa dźwięku przestrzennego do śledzenia głowy, integracja z funkcją Find My i udostępnianie dźwięku. Najnowsza wersja, wprowadzona na rynek we wrześniu, dodała do równania odporność na kurz i etui ładujące USB-C.

READ  Nowy 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED już dostępny w firmie Dell

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość subtelne ulepszenie, ale nawet ja – ktoś, kto ma wystarczającą liczbę kabli do ładowania, aby wypełnić kosz na pranie – nie mogę odmówić atrakcyjności możliwości ładowania telefonu i słuchawek za pomocą jednego kabla. Szkoda, że ​​Apple nie zrobiło tego wcześniej.