3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ups, włoski aktor głosowy mógł zepsuć Zelda: Breath of the Wild 2

Ups, włoski aktor głosowy mógł zepsuć Zelda: Breath of the Wild 2

Zdjęcie: Nintendo

Z powodu niedawnego opóźnienia The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Krążą plotki, a fani analizują każdy ekran, zwiastun i wywiad.

Nintendo było tak nieśmiałe, jeśli chodzi o udostępnianie informacji o nadchodzącej grze Zelda, że ​​nawet odmówiło ujawnienia tytułu w tym przypadku. daje dużo. Tyle że firma niekoniecznie może kontrolować to, co mówią niektórzy ludzie pracujący nad grą.

Teraz, zanim zagłębimy się w sprawy, konfrontacja ze spoilerami jest niebezpieczna. Tak więc, jeśli chcesz przejść do Breath of the Wild 2 całkowicie niezepsuty, naciśnij teraz przycisk wstecz! Wszystko poza tym miejscem może ujawnić szczegóły potencjalnej kontynuacji w otwartym świecie, a nie chcemy odbierać ci tego doświadczenia.

Oto Twoja szansa na ucieczkę i uratowanie się od spoilerów poniżej.


Ci z was wciąż tu są, cóż, nie mamy dla was miecza, ale możemy nagrodzić was kilkoma drobnymi, potencjalnie interesującymi szczegółami z Breath of the Wild 2. Pamiętajcie jednak, że wciąż jesteśmy drogi od premiery gry, więc może nie. Te spoilery dotrą do końca gry.

Mając to na uwadze, przejdźmy do rzeczy. Emmanuelle z Lega Hyrule, włoskiej społeczności fanów Zeldy, miała ostatnio okazję spotkać jednego z włoskich aktorów głosowych pracujących nad Breath of the Wild 2 – i on też wrócił.

Rozmawiając z Pietro Ubaldi, głos Daroka w oryginalna graW dalszej części aktor ujawnia, że ​​użycza głosu „przodkowi” Darrocha, który wydaje się być nieco poważniejszy niż jego ewentualny następca. Emmanuel potwierdza, że ​​ten dziadek to nie Daronia – Goron z okaryna czasu I budzik wiatru – Ale Ubaldi nie pamiętał nazwiska.

To trochę smutne, że nie jest to zabawne odniesienie do reszty serii Zelda, ale Emanuele mówi, że ten przodek Gorona mógł być bohaterem 10 000 lat temu, oryginalnym pilotem boskiej bestii Rhodania.

READ  Oppo ogłasza szybkie ładowanie 150 W, już wkrótce dla OnePlus

W krótkim wywiadzie Ubaldi potwierdził, że również wyraża rolę Darhka w sequelu. Ale, jeśli pamiętasz, Daroc jest w zaświatach podczas wydarzeń na tej samej dziczy. Więc co się tutaj dzieje? Czy Link odwiedzi zaświaty? Wspomnienia z przeszłości? Czy będą podróże w czasie? Jeszcze tylko ochrona Daroc, gotowa do drogi? A co z przodkami innych bohaterów?

Cokolwiek to oznacza, fani bardzo spekulują, co to może oznaczać Resetowanie, w tym oszustwa na osi czasu. Ludzie dorośli Odniesienie do przeszłości Porównania też. Czy Breath of the Wild 2 będzie kompatybilny z ALTTP tak, jak był Breath of the Wild? legenda o zelda? Przynajmniej możemy zauważyć, że dubbing jest w toku w niektórych częściach świata.

Jeśli byłeś na tyle odważny, aby obejrzeć wywiad i dotrzeć tutaj – gratulacje! Uważaj na innych, ale powiedz nam w komentarzach, co myślisz o tych teoriach lub o tym wywiadzie!