28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tyler Perry twierdzi, że był „terapeutą” Meghan Markle po jej odejściu z rodziny królewskiej

Tyler Perry twierdzi, że był „terapeutą” Meghan Markle po jej odejściu z rodziny królewskiej


Porozmawiajmy poza kamerą z Kelly Ripą

Tylera Perry’ego

Byłem „terapeutą” Meghan Markle…

Wśród królewskiego dramatu

Tylera Perry’ego Wtrąca się w swoje relacje z rodziną królewską, twierdząc, że działał Meghan Markle„Terapeutka” po powrocie z mężem do Stanów Zjednoczonych Książę Harry.

Reżyser usiadł z nim do niedawnej rozmowy Kelly Ripa W swoim podcaście „Porozmawiajmy poza kamerą” – w pewnym momencie rozmowa zeszła na temat Harry’ego/Meghan – Tyler okazała im hojność.

Po pierwsze, Kelly zauważyła, że ​​Tyler zasadniczo „uratował” Harry’ego i Meghan, kiedy para przybyła do Kalifornii w 2020 r. po… Opuszczenie rodziny królewskiej w UK.

Tyler, który nie znał wówczas Harry’ego i Meghan, powiedział, że ma „wielkie poczucie”, że księżna Sussex była przytłoczona swoim królewskim stylem życia.

Uważał, że Meghan była „odizolowana i samotna”, ponieważ gdziekolwiek się pojawiła, zawsze była pod mikroskopem, a paparazzi ścigali ją 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Tak więc, pomimo powszechnej opinii, Tyler skontaktował się z Megan za pośrednictwem publicysty Oprah Winfrey Wprowadzenie zostało dokonane.

„Wysłałem im wiadomość… i powiedziałem: «Jeśli czegoś potrzebujesz, jestem tutaj.» Zadzwoniła do mnie kilka miesięcy później i rozmawiała ze mną, jakbym był terapeutą, który z nią rozmawiał, i odbyliśmy wspaniałą rozmowę” – powiedział Tyler.

Kontynuował: „Bardzo ważne jest, aby ludzie w tej branży mieli bezpieczne miejsce do lądowania, miejsce, któremu mogą zaufać, gdzie mogą swobodnie rozmawiać i uzyskać bezstronną poradę lub uzyskać od kogoś, kto czegoś od nich chce”.

Tyler dodał dalej, że Harry i Meghan „ukrywali się” w jego rezydencji w Beverly Hills przez kilka tygodni i sprawdzał w Internecie, czy są jakieś wieści na ich temat, ale nie było żadnych. Nikt nie wiedział, że członkowie rodziny królewskiej przebywają z Tylerem.

„Było super” – wspomina Tyler. Byli bardzo szczęśliwi. „To był piękny moment”.READ  Królowa Elżbieta II organizuje wirtualne cotygodniowe spotkanie z premierem po zdiagnozowaniu Covid-19