15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Twój horoskop na poniedziałek, 8 lipca 2024 r

Twój horoskop na poniedziałek, 8 lipca 2024 r

Alarm księżycowy

Do godziny 23:00 czasu polskiego nie obowiązują żadne ograniczenia dotyczące zakupów ani podejmowania ważnych decyzji. Księżyc jest w Lwie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To świetny dzień na planowanie wakacji lub wycieczek towarzyskich, w tym wydarzeń sportowych. To także doskonały dzień, aby pomyśleć o inwestycjach finansowych. Jednocześnie atrakcyjna będzie sztuka, świat rozrywki i spędzania czasu wolnego z dziećmi. Jesteś dziś optymistą!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Twój dom, rodzina i życie prywatne są w centrum Twojej uwagi. W rzeczywistości możesz chcieć wyremontować to miejsce i dokonać pewnych napraw w domu. Pokochasz projekty renowacji. Masz możliwość rozrywki w domu lub cieszenia się spokojem.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Dziś jesteś aktywny umysłowo! Ponadto jesteś pełen entuzjazmu i otwarty na wielkie pomysły. Dzieje się tak częściowo dlatego, że Twój umysł jest ostry, jasny i czujny, co pozwala Ci zobaczyć szerszą perspektywę. To dobry dzień na negocjacje biznesowe i omawianie umów, a także zajmowanie się prawem.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Czy zastanawiasz się nad podjęciem ważnych decyzji finansowych, a może zakupem czegoś dużego? Zaufaj swoim pomysłom na zarabianie pieniędzy, ponieważ możesz znaleźć sposoby na zwiększenie swoich dochodów lub majątku. W tym momencie możesz także przyciągnąć do siebie pieniądze. Ka-ching!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Merkury w Twoim znaku tańczy ze szczęśliwym Jowiszem. Zwiększa to Twój optymizm i sprawia, że ​​jesteś przyjazny i entuzjastycznie nastawiony do komunikowania się z innymi. Dlatego Twoje relacje ze znajomymi, a także grupami i organizacjami będą pozytywne. Inni mogą być pod wrażeniem Twoich świetnych pomysłów!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Masz doskonały i wnikliwy umysł, a dzisiaj jest wspaniały dzień na badania. Tak naprawdę będziesz czerpał przyjemność z poszerzania swojego świata, poznawania nowych danych i znajdowania rozwiązań problemów lub odpowiedzi na pytania. Jednak jest to również popularny czas dla Ciebie! Podróżowanie z przyjaciółmi przyciągnie Cię.

READ  Saga trwa: Amber Heard został przemianowany na żenujący pseudonim na IMDb przez fanów Johnny'ego Deppa

Waga (23 września – 22 października)

To wspaniały dzień na rozmowę z innymi, a rozmowa z innymi wychodzi Ci najlepiej! Możesz rekrutować inne osoby, aby przyłączyły się do jakiejś sprawy lub organizacji. Być może planujesz podróżować z kimś. To świetny dzień, aby porozmawiać o kwestiach prawnych, a także wszelkich sprawach związanych z medycyną, wydawnictwami, edukacją i mediami.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Szefowie, rodzice i osoby sprawujące władzę będą pod wrażeniem tego, co masz dzisiaj do powiedzenia, częściowo dlatego, że myślisz odważnie. Twoje wizjonerskie pomysły na niektórych zrobią wrażenie. Mów jasno, czego chcesz, szczególnie w negocjacjach biznesowych. W tej chwili jesteś w pełni świadomy wartości i potrzeb grupy.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

To idealny dzień na planowanie podróży lub nauki. Rób wszystko, co poszerza twoje doświadczenie świata. Dyskusje prawne będą dobre. Dyskusje na temat publikacji i mediów mogą również zaimponować partnerowi lub bliskiemu przyjacielowi. Zrób dziś coś innego, żeby przeżyć przygodę.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dyskusje finansowe, szczególnie na temat tego, jak coś podzielić lub podzielić się, będą dzisiaj na twoją korzyść. Na przykład jest to dobry dzień, aby omówić kwestię dziedziczenia lub podziału obowiązków. Negocjacje w sprawie budżetów i przydziału środków pomocniczych również przebiegną pomyślnie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Ciesz się dzisiaj kontaktami z przyjaciółmi i innymi ludźmi, ponieważ Twój pozytywny entuzjazm będzie przyciągał ludzi. Jesteś pełen świetnych pomysłów, szczególnie tych związanych z dziećmi, sztuką, światem rozrywki i sportu. Być może znajdziesz też kogoś, kto będzie miał taki sam entuzjazm.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Poczujesz się lepiej i będziesz bardziej pozytywnie nastawiony do swojego zdrowia, częściowo dzięki osobistemu entuzjazmowi! Ta pozytywna energia pomoże Ci w pracy. Pomoże Ci także w rozmowach z członkami rodziny lub negocjacjach dotyczących nieruchomości i ulepszeń domu. Świetny dzień na zabawę w domu! Ludzie będą Cię dzisiaj wspierać.

READ  Kolorem roku 2024 według Pantone jest Peach Fuzz

Jeśli masz dzisiaj urodziny

Aktorka Maya Hawke (1998) obchodzi urodziny w tym samym dniu co Ty. Masz silną wolę, która sprawia, że ​​jesteś zdeterminowany. Z pełnym skupieniem i energią poświęcisz się ważnej sprawie. Ten rok przynosi ekscytujące zmiany i większą swobodę osobistą. Pozbądź się wszystkiego, co utrudnia Twój postęp i rozwój. Szukaj nowych możliwości i bądź przygotowany na szybkie działanie.