20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Travis Kelce był gwiazdą.  Taylor Swift umieściła go na innej orbicie.

Travis Kelce był gwiazdą. Taylor Swift umieściła go na innej orbicie.

Trzy lata po powołaniu Travisa Kelce’a do NFL ciasna końcówka przyciągnęła 50 zawodników, po jednym z każdego stanu, do programu randkowego w stylu „Bachelorette” na E! Rozrywka, która nie przyciągała uwagi.

Jego pozycja znacznie wzrosła od czasu wyemitowania „Catching Kelce” w 2016 roku. Wygrał dwa Super Bowl z Kansas City – w każdym zdobywając przyłożenie – i zdobył osiem eliminacji do Pro Bowl, pełniąc jednocześnie funkcję osobowości medialnej. Prowadzenie odcinka programu „Saturday Night Live”. I prowadzenie popularnego podcastu piłkarskiego.

Ale jeśli chodzi o maksymalizację swojej sławy, nic nie równa się otarciu Kelseya o aurę Taylor Swift, 12-krotnej zdobywczyni nagrody Grammy, której tegoroczna trasa Eras Tour pobiła rekordy koncertowe i zarejestrowała aktywność sejsmiczną.

Kelsey i Swift, oboje po 33 lata, milczą na temat tego, czy są przyjaciółmi, parą, czy po prostu dwójką celebrytów próbujących zarobić na swojej sławie. Jednak fani regularnie analizują życie miłosne Swift i nieudane związki, o których pisała we własnych piosenkach.

Po tygodniach spekulacji na temat związku Kelseya i Swifta, który w tym roku rozstał się z aktorem Joe Alwynem, w niedzielę pojawiła się na meczu Kelseya na stadionie Arrowhead w Kansas City w stanie Missouri, gdzie oglądała z luksusowego apartamentu z jego tytułową matką rola. Chiefs pokonali Chicago Bears. Kamery Fox niemal za każdym razem, gdy Kelce dotykał piłki, rejestrowały reakcję Swifta. Za piosenkarką poszła także spora grupa wiernych fanów, a wielu z nich w mediach społecznościowych opublikowało informację, że po raz pierwszy ogląda piłkę nożną.

Swift miała na sobie czerwono-biały strój pasujący do barw Kansas City Widziano go opuszczającego boisko Z Kelseyem.

Pomimo względnej sławy Kelce w świecie sportu, bycie częścią gorącej dyskusji na temat każdego ruchu Swifta to kolejna gra w piłkę. Kelce ma obecnie 3,2 miliona obserwujących na Instagramie. Swift ma 273 miliony.

READ  Margot Robbie pracuje nad filmem Monopoly

„To stawia go na zupełnie innym poziomie niż wtedy, gdy był gwiazdą” – powiedział Daniel Durbin, profesor komunikacji na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. „To gwiazda na sterydach, która ma potężny wpływ”.

Gdy zawodowi sportowcy zbliżają się do emerytury w wieku 30–40 lat, wielu z nich zaczyna planować kolejne kroki w karierze. Niektórzy zostają nadawcami, a… Inni zwracają się do Hollywood. Gwiazda koszykówki LeBron James uruchomił własną markę tequili i oznajmił, że chce posiadać drużynę.

Posiadanie Kelseya i Swifta na tym samym korcie w ten weekend połączyło dwie grupy fanów, które często się nie pokrywają. Rzecznik Fanatics, oficjalnego sprzedawcy NFL, powiedział, że sprzedaż koszulek Kelce wzrosła od poniedziałku o 400 procent.

Zwrócili na to uwagę trenerzy i gracze z całej ligi NFL.

„Travis Kelce miał w swojej karierze wiele dużych osiągnięć – to będzie największe” – powiedział w programie radiowym Bill Belichick, trener Patriots znany z bezceremonialnych odpowiedzi na pytania reporterów. Obrońca Cowboys Micah Parsons Opublikowano w Xwcześniej znany jako Twitter, stwierdził, że jedna kobieta „może zmienić Twoje życie!!!”

Relacje z gwiazdami w NFL nie są niczym nowym, ale zazwyczaj są zarezerwowane dla gwiazdorskich rozgrywających, którzy dotykają piłki w każdym meczu. Russell Wilson poślubił piosenkarkę Ciarę w 2016 roku; Tom Brady, który wygrał siedem Super Bowl, spędził 16 lat z modelką Gisele Bündchen, zanim w zeszłym roku rozwiódł się.

Rzadko się zdarza, ale nie jest to niemożliwe, aby hard end prowadził rozmowę narodową. Jednak Kelce, napędzany swoim stylowym strojem, brodą i fryzurą oraz charyzmatyczną osobowością, wyłonił się jako jedna z najlepiej sprzedających się gwiazd NFL. Przed Swiftem jego sława osiągnęła szczyt dzięki szczeremu podcastowi, który prowadził ze swoim bratem, środkowym Philadelphia Eagles, Jasonem. (Ich związek był popularnym tematem przed zeszłorocznym Super Bowl, w którym Chiefs o włos pokonali Eagles.)

READ  Subtelny, ale seksowny – pasuje nawet do dywanu… dlaczego elegancki szampan był toastem podczas gali rozdania Oscarów

W cotygodniowym podcaście „New Heights” rodzina Kelces omawia swoje życie jako zawodowych sportowców i rozmawia ze znanymi gośćmi, takimi jak rozgrywający Chiefs Patrick Mahomes i komisarz NFL Roger Goodell. Tutaj także rozpoczęła się historia Kelce-Swift.

W lipcu Travis Kelce powiedział w swoim podcaście, że podczas jej trasy koncertowej w Kansas City chciał dać Swift bransoletkę przyjaźni, ale ona odmówiła spotkania się z nim, aby ratować głos. A w zeszłym tygodniu wśród plotek, że gwiazdy się spotykają, Kelsey Potwierdzono to w wywiadzie dla ESPN Tyle, że zaprosił Swifta na mecz.

„Powiedziałem jej, że widziałem cię grającego na scenie w Arrowhead”. „Może powinieneś przyjść i zobaczyć, jak bujam na scenie w Arrowhead i zobaczyć, które z nich są trochę jaśniejsze” – powiedział Kelsey.

Cokolwiek stanie się z Kelseyem i Swiftem, uwaga może wyjść na dobre obojgu.

Jej film koncertowy „Taylor Swift: The Eras Tour” ukaże się w przyszłym miesiącu, a ona już realizuje karierę pozasportową. Powiedzieć Los Angeles Times Tego lata uważam Peytona Manninga za rozgrywającego Hall of Fame i założycielkę firmy zajmującej się treściami Produkcja Omahaktóry jest mentorem, niedawno podpisał kontrakt z potężną grupą medialną Agencja Sztuki Twórczej.