29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tim Cook właśnie dał się mniej nabrać na zestaw słuchawkowy AR firmy Apple

Tim Cook właśnie dał się mniej nabrać na zestaw słuchawkowy AR firmy Apple

Tim Cook powiedział, że Apple pracuje nad rozszerzoną rzeczywistością (AR), produktem w Wywiad z państwową placówką Chiny codziennie, prosząc fanów AR, aby „byli na bieżąco, a zobaczysz, co mamy do zaoferowania”. Czyta jako bezpośrednią wskazówkę, że firma pracuje nad rodzajem słuchawek, o którym mówi się od lat – chyba, że ​​oczywiście myśli, że ludzie będą naprawdę podekscytowani ich użyciem ARKit aplikacje na swoich telefonach.

W tym dziale przykuło to naszą uwagę za pomocą 9to5Mac, ankieter zapytał Cooka, jakie według niego są kluczowe czynniki sukcesu produktu AR. Cook odpowiada, mówiąc, że „nie może być bardziej podekscytowany” rzeczywistością rozszerzoną, mimo że jest „w powijakach”.

Cook mówił o rozszerzonej rzeczywistości wiele razy Podczas swojej kadencji jako dyrektor generalny Apple posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​jest fanem technologii „numer jeden”. Zgodził się również, że rozszerzona rzeczywistość jest „bardzo ważną częścią przyszłości Apple”, a kiedy firma Zapowiedziany interfejs AR APICraig Federighi Powiedział, że technologia była „głęboką” zmianą.. Ale chociaż te komentarze jasno wskazywały, że Apple jest w kosmosie, nie obiecali, że Apple zaoferuje urządzenie AR.

Od lat krążą pogłoski, że Apple pracuje nad zestawem słuchawkowym AR, a nawet zestawem słuchawkowym do rzeczywistości rozszerzonej / wirtualnej, i ze wszystkiego, co wtedy zebraliśmy, Miał burzliwy proces projektowania. Obecnie urządzenie uważane jest za samodzielną jednostkę, w której komputer zasila wbudowany zestaw słuchawkowy. Analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że układ słuchawkowy będzie tak potężny, jak te, w których pracują komputery Mac.

Ostatnie doniesienia wskazują, że zestaw słuchawkowy jest prawie gotowy. Praca na własnym systemie operacyjnym o nazwie Reality OS, wzmożonyDla mnie BloombergA zarząd wykonał w zeszłym miesiącu jazdę próbną urządzeń.

Komentarz Cooka niekoniecznie jest jednak pozytywnym dowodem na to, że zestaw słuchawkowy Apple jest tuż za rogiem. W marcu Apple szczerze powiedział Zbliżała się zapowiedź Apple Silicon Mac Pro. Wielu ludzi , jestem jednym z nich, byli pewni, że oznaczało to, że zobaczymy go na WWDC w czerwcu. Ale kluczowe słowo pojawiło się i zniknęło, a Apple nie pokazało swojego high-endowego sprzętu. Chcę przez to powiedzieć, że chociaż Apple wydaje się nieco otwierać na temat produktów, które ma w leju, z pewnością nadal nas zgaduje.

READ  Fani Mario Kart są podekscytowani, aby dowiedzieć się więcej o tajnych punktach