19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Athletic

The Mets okazali zainteresowanie wolnym agentem Carlosem Correą

Napisane przez Kena Rosenthala, Dana Hayesa i Andy’ego McCullougha

Zaskakujący nowy zespół zadebiutował w loterii Carlosa Correi — a może nie tak zaskakujący, biorąc pod uwagę, ile pieniędzy Nowy Jork Metsowie spędzili już ten okres poza sezonem.

Tak, Steve Cohen może wrócić.

Cohen’s Mets wykazują zainteresowanie Koreą, według źródeł zaznajomionych z myśleniem zespołu. 28-letni Correa prawdopodobnie zagra trzecią bazę dla Mets, wraz z innym shortstopem z Puerto Rico Franciszka Lindora.

„Powiedziałbym, że jest trochę dymu” – powiedział jeden z ludzi z Mets. – Nie jestem jednak pewien, jak duży jest pożar.

Dyrektor generalny Mets, Billy Eppler, odmówił komentarza.

Chociaż pełna pogoń za Coreą może wydawać się naciągana, biorąc pod uwagę przewidywaną kwotę wypłaty Corei i wydatki już poniesione przez Metsów tej zimy, Cohen naprawdę rozszerzył parametry tego, co właściciel może wydać.


Steve Cohen (Jim McIsaac/Getty Images)

Przejęcie Correi byłoby kolejnym niesamowitym dodatkiem dla Cohena, którego zespół już pozyskał miotacza Justina Verlanderaśrodkowy obrońca Brandona Nemo i jeszcze trzech wolnych agentów w tym sezonie, podnosząc jego wypłatę podatku od luksusu do prawie 350 milionów dolarów, według Fangraphs. Uwzględniając grzywny, całkowita pensja Metsów wyniosłaby około 421 milionów dolarów, najwięcej w historii głównych lig.

Pomimo wszystkiego, co zainwestował Cohen, ludzie zaznajomieni z jego myśleniem wskazywali, że właściciel nadal uważa, że ​​​​Mets potrzebują więcej ofensywy, co skłoniło zespół do zbadania nie tylko rynku koreańskiego, ale także graczy takich jak JD Martinez i Michael Conforto.

Correa, najwyższy pozostały wolny agent, prawdopodobnie będzie kosztował ponad 30 milionów dolarów więcej na sezon lub mniej w skali roku, jeśli podpisze umowę na ponad 10 lat – według źródeł taka możliwość. Dwa kolejne przystanki wolnych agentów, Tria Turner i Xander Bogaertspodpisał 11-letnie umowy o wartości odpowiednio 300 i 280 milionów dolarów.

READ  Jak Manchester United przejął kontrolę nad Tottenhamem, tłumiąc trzyosobowego pomocnika?

Metsowie nie byliby sami w pogoni za Coreą. The Bliźniaczki z Minnesoty postrzegane jako ich główny cel i Giganci z San Francisco Uważa się również, że jest w mieszance. po zagubieniu Jankesi leniwiec Aaron SędziaGiants są pod wielką presją, aby znaleźć filar franczyzy, wokół którego mogliby zbudować.

Na początku poza sezonem Correa był postrzegany przez wielu menedżerów jako najbardziej przekonujący gracz na rynku, ze względu na jego ogromny talent, stosunkowo młody wiek i zdolność do pozostania na kluczowej pozycji obronnej jako shortstop. Po zakończeniu Winter Meetings w zeszłym tygodniu – po wszystkich sejsmicznych transferach Turnera, Bogaertsa i Judge – Correa pozostał najlepszym graczem na rynku. Najazd Metsów może doprowadzić do rewitalizacji takich klubów jak Minnesota czy San Francisco, by sprostać wymaganiom Correi i jego reprezentanta Scotta Porrasa.

Correa, dwukrotny All-Star, nie znalazł długoterminowego zaangażowania, które spełniło jego oczekiwania zeszłej zimy. Podpisał trzyletni kontrakt z Twins na 105,3 miliona dolarów, po czym zrezygnował po zdobyciu 22 home runów z wynikiem 0,834 OPS. Chociaż jego zaawansowane wskaźniki defensywne pokonały go w 2022 roku, Correa zdobył Platynową Rękawicę jako najlepszy obrońca w sporcie z Houston w 2021 r.

W pewnym momencie oczekuje się, że Mets podejmą kroki w celu obniżenia swoich pensji. łapacz Jamesa McCanna i prawą ręką Carlosa Carrasco Są wśród graczy, których mogliby wymieniać, i trzeciobazowy Eduardo Escobara Może być również w ruchu, jeśli Correa dołączy do klubu. Mets mogą również być zmuszeni do zbadania zainteresowania lepszymi perspektywami, takimi jak Bretta Patti i Marka Ventusa.

sportowiecWill Sammon przyczynił się do powstania tego raportu.

(Zdjęcie: Mike Stobe/Getty Images)