15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Teaser Galaxy Z Flip 5 jest zarówno zabawny, jak i zawstydzający dla użytkowników iPhone’a

Teaser Galaxy Z Flip 5 jest zarówno zabawny, jak i zawstydzający dla użytkowników iPhone’a

Składane smartfony to naprawdę zabawna nowa technologia, na którą stawia Samsung i wielu innych. W najnowszym zwiastunie nadchodzącego Galaxy Z Flip 5 Samsung kpi z użytkowników iPhone’a, którzy boją się Switcha w naprawdę zabawny i dziwny sposób.

Nowy zwiastun wideo Samsunga jest drugim z serii „Join the Flip Side”. Intencją serii dla Samsunga jest bezpośrednie popchnięcie zakładki na użytkowników iPhone’a i wcale nie jest to subtelne.

Założeniem najnowszej odsłony „Sezonu drugiego” jest grupa użytkowników iPhone’a na kempingu, opowiadająca historię o tym, jak Galaxy Z Flips utknęły w twojej głowie i jak jedynym lekarstwem jest dokonanie zmiany. To zabawna mała przesłanka, po której następuje kamper, który widzi Flip 4 w akcji i od razu się uzależnia. Jej przyjaciele biegną za nią, tylko po to, by wpaść na Phillipsa w całym obozie.

To zabawne i nieco dowcipne w sposobie, w jaki wyśmiewa strach użytkowników iPhone’a przed Switchem, ale jest też niesamowicie niezręczny w punktach.

Reklama kończy się, gdy Samsung drażni się z „nowym” Galaxy Z Flip 5. Urządzenie, jak wiemy, pojawi się 26 lipca z kilkoma dużymi ulepszeniami, w tym ogromnym nowym wyświetlaczem na okładce. Samsung ma teraz otwarte rezerwacje na Galaxy Z Flip 5 i Fold 5, które oferują niezobowiązujący sposób na uzyskanie kredytu w wysokości 50 USD za nowy składany. Możesz Zarejestruj się bezpłatnie na stronie internetowej firmy Samsung.

Więcej o Samsungu:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Free Play Days obejmuje cztery gry na Xbox w ten weekend