30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift zmienia linię „Karma” i całuje Travisa Kelce’a w Buenos Aires – Billboard

Taylor Swift zmienia linię „Karma” i całuje Travisa Kelce’a w Buenos Aires – Billboard

Oficjalnie na scenie! Taylor Swift pokrzyczała na ukochanego Travisa Kelseya podczas „Karmy”, a później wybiegła przed teatr Eras, aby go pocałować podczas jej występu w Buenos Aires w sobotni wieczór (11 listopada).

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

It’s All Happening: Swift zaśpiewał „Karma to facet z Chiefs, który natychmiast do mnie wraca”, zastępując oryginalny tekst „Karma”. „Karma to facet z Chiefs, który natychmiast do mnie wraca”. Działo się to przed publicznością na żywo na Estadio River Plate, gdzie Kelce, zawodnik Kansas City Chiefs, oglądał koncert z ojcem Swifta z namiotu VIP.

Kiedy program się skończył, Swift wpadł prosto w ramiona Kelseya i go pocałował.

Kelsey, która poprzedniego wieczoru poszła na kolację ze Swiftem, została zauważona w sobotnim programie Swift, jak spędzała czas z ojcem gwiazdy pop, Scottem.

Swifties uchwycił kilka innych szybkich i uroczych przebłysków Kelce bawiącej się na koncercie Eras Tour.

Podczas gdy Swift zapytał: „Kto może zostać?” Jak śpiewała KochanekJest „Łucznikiem”. Podniosłem znak Który brzmi: „Zostaniemy”.

Podczas wcześniejszego przemówienia Swifta na zawsze„Champagne Problems” Kelsey z dumą dołączył do tłumu, skandując „Olé, Olé, Olé” w ramach wsparcia dla piosenkarza. Pokazują to inne krążące filmy Śpiewanie z „Blank Space” I Cięcie na „wierzbę” Tak jak spekulują fani, tak Wskazał prosto na Travisa Śpiewa „This is my man”.

Obejrzyjcie to wszystko w klipach przyłapanych przez fanów poniżej, zaczynając od słodkiej reakcji Kelce na zmianę liryczną.

READ  „Historia świata, część druga” to połączenie Mela Brooksa z „Kroll Show” – Rolling Stone