30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift, sport i nie tylko przyciągają tłumy

Taylor Swift, sport i nie tylko przyciągają tłumy

Lato w Chicago. Może nieoficjalnie, ale słoneczne dni, upalne temperatury i różnorodne wydarzenia w mieście mogą oznaczać tylko jedno: letnie życie zdecydowanie nadeszło.

Chicago będzie pełne wydarzeń sportowych i rozrywkowych na żywo przez cały weekend, co skłoni urzędników i organizatorów do ostrzegania obywateli przed ruchem ulicznym i dużymi tłumami.

W czwartkowym komunikacie prasowym Chicagowskie Biuro Zarządzania Kryzysowego i Komunikacji (OEMC) potwierdziło „zwiększoną aktywność w związku z trwającym letnim festiwalem i sezonem imprez” i poprosiło uczestników koncertów i pobliskich mieszkańców o „zachowanie ostrożności dla bezpieczeństwa wszystkich”.

Począwszy od piątku, Chicago Sky, mecz White Sox, koncert Two Friends i pierwszy pokaz Taylor Swift w Soldier Field zatrzymują się na Eras Tour Chicago, a więcej będzie gromadzić się w ruchliwych dzielnicach w godzinach szczytu.

Wyrażając zaniepokojenie korkami ulicznymi wokół Wintrust Arena, 200 E. Cermak Rd. , Chicago Sky ustawiło swój mecz na piątek przeciwko New York Liberty o 17:00

Około dwóch mil od Soldier Field, 1410 Special Olympics, drzwi do ERAS Tour Fair zostaną otwarte w piątek o 16:30. Dla tych, którzy kupili parking Soldier Field, będzie on dostępny od 14:00. rozpocząć o 18:30, a Swift zaczął ustawiać go na trzy godziny o 20:00

„Przy tak wielu wydarzeniach odbywających się w mieście i kampusach muzeów, fani są gorąco zachęcani do wcześniejszego przybycia”, zgodnie z Tour Eras Soldier Field. strona wydarzenia. „Ruch będzie duży, dlatego prosimy o odpowiednie zaplanowanie podróży i korzystanie z transportu publicznego, jeśli to możliwe”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat odbioru wycieczki Soldier Field Eras, parkowania i transportu publicznego, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem Tribune.

READ  Hanae Mori, japońska projektantka mody, która połączyła style Wschodu i Zachodu, umiera w wieku 96 lat

Bezpośrednio po drugiej stronie portu Burnham w Campus Museum w Huntington Bank Pavilion na Northerly Island, 1300 S. Linn White Dr.

„Ponieważ w ten weekend w kampusie muzeum odbywa się kilka równoległych wydarzeń, w tym koncert Two Friends na Northerly Island w piątek, zachęcamy fanów do wcześniejszego przybycia na proces projekcji i zapewnienia dodatkowego czasu ze względu na zwiększony ruch i aktywność w obszarze Soldier Field, ” Powiedział komunikat prasowy OEMC.

Dla fanów baseballu, White Sox zmierzy się z Detroit Tigers na polu Guaranteed Rate Field, 333 West 35th Street, w piątek o 19:10.

ale to nie wszystko. Od piątku 13:00 do wtorku, Amerykańskie Towarzystwo Onkologów Klinicznych Weźmie w nich udział około 37 000 lekarzy na konferencję w McCormick Place South Building, North Building, Lakeside Center i Arie Crown Theatre.

Ta umowa jest szczególnie wygodna dla fanów Swifta, którzy planują znaleźć miejsce parkingowe w dniu dowolnego pokazu Eras, ponieważ 31st Street McCormick Place Lot B przy 3050 S. Moe Dr. am Parking poza obiektem jest również dostępny dla wycieczek IRA pod adresem McCormick Place Lot D, 1832 S. DuSable Lake Shore Dr.

OEMC przypomniało o tym również mieszkańcom i gościom Zajęcia przed wyścigiem rozpoczną się w piątek w Grant Park przed wyścigiem NASCAR Chicago Street Race 1-2 lipca. Ograniczenia parkowania rozpoczną się o godzinie 2 w nocy w piątek wzdłuż Columbus Boulevard, kierując się na południe między Jackson Dr. i Balbo Dr. Jednak zamknięcia ważnych ulic rozpoczną się dopiero 25 czerwca.

Mniej prawdopodobne, że wpłynie na natężenie ruchu w centrum miasta Czy festiwal uliczny podziału Na Westtown Division Street między Damen Street i Levitt Street (2000-2200 Street West). Festiwal – który obejmie muzykę na żywo, rozrywkę rodzinną, małe firmy, sprzedawców detalicznych i lokalne butiki – rozpocznie się w piątek od 17:00 do 22:00 i potrwa w sobotę i niedzielę od południa do 22:00 każdego dnia.

Wendy Murphy i Barbara Travis tańczą podczas Chicago Gospel Music Festival w Millennium Park, 29 maja 2015 r.

the Festiwal muzyki gospel w Chicago Rozpocznie się w południe w Cloud Gate Plaza, rozpoczynając letni sezon muzyczny w Millennium Park do 17:45. Festiwal, który ma przyciągnąć 12-tysięczną publiczność, odbędzie się w Jay Pritzker Pavilion od 17:30 do 21:00 z udziałem zdobywców Grammy, Karen Clark Sheard i Ty Trippett.

READ  Comic-Con 2022 — trzeci sezon Star Trek Picard: powrót ekipy TNG

Wejścia na imprezy Gospel Music Festival będą znajdować się na Randolph Street i Monroe Street. Wejścia na imprezę Jay Pritzker Pavilion zostaną otwarte około 90 minut przed godziną rozpoczęcia.

Garaże w pobliżu Millennium Park obejmują Millennium Park Garage, Millennium Lakeside Garage, Grant Park North Garage i Grant Park South Garage – z których wszystkie prawdopodobnie zapełnią się imprezą IRAs Tour, biorąc pod uwagę ich bliskość do Soldier Field. Co więcej, Millennium Park jest obsługiwany przez czerwoną linię CTA (jezioro), autobusy nr 3, 4 i 146, wszystkie środki transportu publicznego, z których fan Swifta może skorzystać w weekend.

Sobota będzie drugą nocą trzydniowego pobytu Swifta w Chicago, a piątkowy harmonogram koncertów będzie miał zastosowanie również do sobotnich i niedzielnych koncertów, z otwarciem parkingu Museum Campus o godzinie 14:00, otwarciem drzwi stadionu o 16:30 i otwarciem występów o 14:30. 18:30, a Swift rozpocznie scenę od 20:00 do 23:00

Maratończycy wyruszają na Lake Shore Drive, 9 października 2022 r.

Duże ulice zostaną zamknięte w ten weekend w dzielnicach Garfield Park, Humboldt Park i Douglas Park Bank of America 13.1 Wyścig w niedzielę, w której według OEMC ma wziąć udział 7 000 uczestników. W sobotę o 10:00 odbędzie się zdrowy spacer na 1,31 mili, a o 11:00 bieg z wyskokiem. Właściwy wyścig odbędzie się w niedzielę, start wózka inwalidzkiego o 6:50, a wyścig o 7:00

Popołudniowa odprawa

Codziennie

Najlepsze typy redaktorów Chicago Tribune są dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej każdego popołudnia.

Ulice będą zamknięte od 6:00 do około 11:00 i obejmują McCrea Drive od Schraeder Drive do końca, od 31 maja do 6 czerwca; Washington Street od Hamelin do Schrader Drive, 3 czerwca – 5 czerwca; Warren Street od Washington Boulevard do Homan, od 3 do 5 czerwca; Central Park Avenue od Madison do Lake Street, 3 czerwca do 5 czerwca; i Schrader Drive z Hamelin do Washington Boulevard, od 3 do 5 czerwca.

READ  Policja twierdzi, że w śmierci rapera Big Scara z Memphis nie było faulu - FOX13 News Memphis

Broszura zawierająca pełną listę zamknięć ulic w związku z półmaratonem znajduje się na stronie Miejsce wyścigu W chicago13point1.com. Od godziny 1:00 w niedzielę wzdłuż toru nie będą obowiązywały żadne strefy parkowania. Osoby mieszkające na ulicy wzdłuż trasy wyścigu muszą przenieść swoje samochody w inne miejsce poza torem do soboty.

Ruch pełza wzdłuż Kennedy Highway w pobliżu Irving Park.  Jako trzyletni projekt budowlany rozpoczynający się na drodze ekspresowej Kennedy'ego 21 marca 2023 r.

Kierowcy też muszą się liczyć Budowa autostrady Kennedy’ego który jest obecnie w pierwszej fazie wzdłuż 7,5-milowego odcinka podziału na I-94 na południe do Ohio Street oraz w mega tunelu w pobliżu Hubbard Street w centrum miasta. Budowa rozpoczęła się od pasów wjazdowych lub południowych, a zamknięcia rozpoczną się w połowie marca. Dwa normalne pasy wjazdowe zostaną zamknięte jednocześnie, a odwracalne pasy ekspresowe na środku autostrady pozostaną otwarte przez cały czas w kierunku wjazdowym.

Od godziny 19:00 w czwartek północna część North DuSable Lake Shore Drive została zredukowana do dwóch pasów między LaSalle Drive i Lawrence Avenue w celu wymiany nawierzchni. Departament Transportu Chicago. Zbocza będą zamykane jeden po drugim przez około godzinę w miarę postępu prac na północ. Trasy zostaną ponownie otwarte około godziny 6 rano

Począwszy od czwartku o godzinie 20:00, południowy Lake Shore Drive został zredukowany do jednego pasa między Lawrence Street i Irving Park Road. Południowa rampa wjazdowa na Lawrence Street oraz rampa wyjazdowa i wjazdowa na Wilson Street, Montrose Street i Irving Park Road będą zamknięte. Trasy zostaną ponownie otwarte około godziny 7 rano

Prace na Lake Shore Drive będą obejmować ograniczenie prędkości do 35 mil na godzinę.

[email protected]