28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift pociesza swojego przygnębionego chłopaka Travisa Kelce’a, gdy trzymają się za ręce, opuszczając na wózku golfowym arenę w Kansas City po kontrowersyjnej porażce Chiefs z Bills w ostatnich chwilach ekscytującego meczu.

Taylor Swift pociesza swojego przygnębionego chłopaka Travisa Kelce’a, gdy trzymają się za ręce, opuszczając na wózku golfowym arenę w Kansas City po kontrowersyjnej porażce Chiefs z Bills w ostatnich chwilach ekscytującego meczu.

Taylor Swift i Travis Kelce o zdruzgotanym wyglądzie trzymali się za ręce, gdy w niedzielny wieczór opuszczali Arrowhead, po tym jak gwiazda popu przeleciała przez cały kraj, aby zobaczyć, jak przegrał drugi mecz z rzędu.

Swift przyleciała z New Jersey do Kansas City w niedzielny poranek na czas, aby obejrzeć mecz Chiefs z Bills – jej szósty mecz w sezonie – ale zakończył się on kolejną porażką mistrzów Super Bowl.

Dla Kelseya cios po stracie może nieco złagodzić obecność jego gwiazdy, dziewczyny, gdy para przygotowuje się do spędzenia razem czasu przed środowymi 34. urodzinami Taylora.

Krótko po tym, jak mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Buffalo Bills 20:17, Kelce i Swift trzymali się za ręce, gdy opuszczali boisko, po czym wskoczyli do wózka golfowego, aby zostać zabrani do czekającego samochodu.

Na zdjęciu zakochanej pary widać, jak Swift próbuje pocieszyć wyraźnie sfrustrowanego Kelseya, który wziął prysznic i zaczął nabierać formy przed meczem, aby wrócić do domu.

Taylor Swift patrzy z miłością na swojego chłopaka Travisa Kelce’a, gdy razem opuszczają Arrowhead
Następnie Swift pomachała do fanów, gdy ona i Kelsey zostali zabrani do czekającego samochodu
Tymczasem Kelce po ogromnej porażce zachował kamienną twarz i patrzył prosto przed siebie

Tymczasem Swift porzuciła czerwono-czarny sweter na rzecz całkowicie czarnego stroju, być może pasującego do nastroju męża po ciężkim dniu.

W ekskluzywnym filmie DailyMail.com nakręconym kilka sekund później widać, jak Swift macha do fanów, gdy wózek ich zabiera, podczas gdy Kelsey pozostaje obok niej z kamienną twarzą.

Para będzie teraz mogła spędzić razem trochę czasu, zanim Swift będzie obchodzić swoje urodziny w środę, kiedy skończy 34 lata.

To był ważny tydzień dla gwiazdy popu, po tym jak została wybrana Człowiekiem Roku magazynu TIME i w towarzyszącym jej wywiadzie opowiedziała o swoim związku z Kelseyem.

„Nie wiem, skąd wiedzą, na którym skrzydle się znajduję” – powiedziała o uwadze, jaką cieszy się na meczach Chiefs. „Jakieś pół mili stąd jest kamera, a ty nie wiesz, gdzie ona jest, i nie masz pojęcia, kiedy kamera przełączy cię na kanał, więc nie wiem, czy to ja, czy nie”. Zostało to pokazane 17 razy lub raz.

READ  Phillies wymienia zapolowego Cubs Michaela Rookera i wyznacza do przydziału Andrew Pilatiego – NBC Sports Philadelphia
Swift wyglądał na sfrustrowanego w pierwszej połowie meczu z Arrowhead, gdy drużyna Kelce’a przegrała z Billsami
W Travis Suite Swift zrobiła sobie selfie z fanem, po czym usiadła, aby obejrzeć mecz
Niedzielny mecz był szóstym meczem Chiefs w sezonie, w którym Swift był obecny, aby obejrzeć grę Kelce
Podczas meczu Swift wyraziła swoje wsparcie dla swojego chłopaka Travisa i poczuła całą gamę emocji

„Jestem tam tylko po to, aby wspierać Travisa”. Nie mam świadomości, czy niektórzy z rodziców, Brad i Chad, nie są zbyt często obserwowani i wykorzystywani.

Będzie wielu „tatusiów, Bradów i Chadów” wspierających Chiefs, co doprowadzi do frustracji Arrowhead w niedzielny wieczór po tym, jak sędzia w końcówce ofensywnej sygnalizacji spalonego doprowadził do przerwania zwycięskiej gry Kelce’a.

Gwiazdor był bliski bohatera, gdy stworzył magiczną chwilę, aby pomóc koledze z drużyny Kadariusowi Toneyowi zdobyć przyłożenie, ale akcja została odwołana, ponieważ w momencie snapu Toney był kilka cali na spalonym.

Decyzja tak rozzłościła rozgrywającego Patricka Mahomesa, że ​​rzucił hełm na ziemię i koledzy z drużyny musieli go odciągać od sędziego. Chociaż Kelce zachował spokój na boisku, również musiał być sfrustrowany tą decyzją.