24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tak wygląda aktualizacja Pokémon Bank 3DS

Tak wygląda aktualizacja Pokémon Bank 3DS

Obraz: 3DS

Marzec to miesiąc zamknięcia 3DS eShop i w ramach tego The Pokémon Company ogłosiło wcześniej, że dołoży wszelkich starań, aby Bank Pokemonów Usługa na Nintendo Portable jest całkowicie darmowa.

Joe Merrick, dyrektor Serebii.net, zwrócił uwagę na jedną ze zmian, które zostaną wprowadzone po stronie oprogramowania w ramach procesu „Free to Use”. Zamiast pokazywać liczbę „dni pozostałych” do wygaśnięcia subskrypcji bankowej, począwszy od tej następnej aktualizacji, aplikacja będzie teraz przewijać w sposób ciągły. Oto spojrzenie:

Joe dodał, że tak pozostanie, dopóki serwery Bank/3DS nie zostaną ostatecznie zniszczone. Zanim ta aktualizacja została ogłoszona w lutym ubiegłego roku, użytkownicy Pokémon Bank musieli uiścić opłatę abonamentową, aby uzyskać dostęp do całej usługi. Istniała również opcja bezpłatnego użytkownika, ale była ona ograniczona.

Pokémon Bank umożliwia użytkownikom dodawanie Pokémonów z poprzednich generacji Game Boya (poprzez wersje VC) poprzez gry 3DS do usługi w chmurze, następcy usługi płatnej. Dom Pokemonów zmienić w 2020 r.

Czy masz Pokémon Bank na swoim 3DS? Czy nadal używasz go do przechowywania? Komentarz poniżej.

READ  Shovel Knight Dig zadebiutuje 23 września na Switcha, PC i Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]