29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Syn Kim Kardashian, Saint, znów zwraca się przeciwko paparazzi

Syn Kim Kardashian, Saint, znów zwraca się przeciwko paparazzi

Kim Kardashian

Syn Świętego ponownie przewraca Babs…

Moja mama gra w obronie rodziców

Kim KardashianNajstarszy syn przejmuje rolę w słynnej rodzinie – to on pozwoli paparazzi być numerem jeden w jego książce i ma tylko palec, żeby im to pokazać!!!

7 lat Święty Po raz kolejny przyłapano go na rzucaniu ptakiem do sesji zdjęciowej w WeHo… i wtedy jego matka zabrała go i jego kumpli do restauracji po piątkowym treningu koszykówki. Gdy wyszli z samochodu, Saint szybko podniósł środkowy palec do kogoś po drugiej stronie drogi.Splashnews.com

Kim oczywiście nie jest z tego powodu zbyt zadowolony… i szybko uderza ręką w dół, ku wielkiemu rozbawieniu Sainta. Jedna z odrywanych kropek zdawała się również śmiać.

Zapamietaj to Zrobiłem to w zeszłym miesiącu …I tam też został skarcony przez K.K.

FWIW… Irytację Sainta na media podziela jego starsza siostra, północbo ją też widziano Mówię im, żeby zabrzęczeli Bez wątpienia.

Można powiedzieć, że oba dzieciaki odziedziczyły to po ojcu, który miał do tego smykałkę Żucie pieluchy Przez lata. Z drugiej strony Kim wydaje się wiedzieć, że uwagę przyciąga bycie bogatym i sławnym.

Być może młodzi ludzie w końcu przyjmą jej podejście. albo nie!READ  Syn Anga Lee zagra Bruce'a Lee w epickim filmie reżysera - Deadline