9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sword of the Vagrant trafi na PS4, Xbox One i Switcha 30 listopada, PS5 w 2023 roku

Sword of the Vagrant trafi na PS4, Xbox One i Switcha 30 listopada, PS5 w 2023 roku

wyobraźnia RPG akcji Miecz włóczęgi zostanie zwolniony do PlayStation 4i Xbox OneI konwertuje 30 listopada za 10 USD / 10 EUR / 1000 jenów i L.L PlayStation 5 W roku 2023 wydawca deszczowa żaba Deweloper OTK Games ogłosił.

Miecz włóczęgi Po raz pierwszy został uruchomiony na PC przez parowy takie jak bezdomny 13 lipca 2018 r.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Rainy Frog:

Walcz z hordami potworów w podróży, aby zjednoczyć swoją rodzinę w tej grze RPG akcji fantasy 2D!

Poprowadź Vivian the Vagrant przez tętniące życiem i dynamiczne krajobrazy, przedzierając się przez senną nadmorską wioskę przez tajemnicze lasy, nawiedzone zamki i wstrząsające pola bitew. Kiedy niekończąca się grad wrogów zostanie pokonana, jaka pociecha pozostanie naszemu bohaterowi?
Wyrusz w podróż do wspaniałego, ręcznie rysowanego świata fantazji znanego jako Mythrilia i odkryj prawdę o swoim rodowodzie i jego najmroczniejszych sekretach. Hakuj i przecinaj ścieżkę z sennej nadmorskiej wioski przez tajemnicze lasy, nawiedzone zamki i zniszczone pola bitew. gdy zapora wrogów zostanie pokonana, jaka pociecha pozostanie dla naszego bohatera?

Vagrant to gra RPG 2D. Jako Vivian przeżyjesz ekscytującą i wymagającą przygodę skupioną na rozgrywce bojowej, która wykorzystuje łańcuchy kombinacji, szarże i umiejętności specjalne, a wszystko to przy jednoczesnym ulepszaniu swojej postaci dzięki nowemu wyposażeniu i umiejętnościom. Graj swobodnie lub zostań mistrzem wojowników.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Trailer z datą premiery

READ  Gracze Gran Turismo 7 otrzymują 1 milion darmowych kredytów po ciężkiej aktualizacji