21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stopa bezrobocia w Polsce w październiku nie uległa zmianie

Stopa bezrobocia w Polsce w październiku nie uległa zmianie

regionu dzisiaj

Wtorek, 28 listopada 2023, 10:10

Zdjęcie: Shutterstock.com

Dane GUS pokazały, że w październiku stopa bezrobocia w Polsce trzeci miesiąc z rzędu pozostała stabilna, zgodnie z oczekiwaniami.

Stopa bezrobocia w październiku utrzymała się na poziomie 5,0% w porównaniu do poprzednich trzech miesięcy. W tym samym miesiącu ubiegłego roku stopa bezrobocia wyniosła 5,1%.

Liczba zarejestrowanych bezrobotnych spadła rok do roku o 3,3% do 770,4 tys. w październiku z 776 tys. we wrześniu.

Liczba bezrobotnych młodych ludzi do 24 roku życia wzrosła w październiku do 102,3 tys. ze 102,1 tys. w poprzednim miesiącu.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Budowanie branży dziennikarskiej godnej tej nazwy jest kosztownym przedsięwzięciem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które się sprawdzają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Wydawnictwa prasowe na całym świecie usilnie starały się znaleźć model biznesowy, który umożliwiłby im dalsze doskonalenie się bez pogarszania wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czyli czytelników.

Takie same możliwości chcemy zaoferować naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk „Wsparcie BBJ” i możesz wybrać, ile i jak często będziesz nam przesyłać swoje datki.

READ  Polska utrzymuje stopy procentowe na stałym poziomie, podczas gdy Warszawa przygotowuje się do zmiany władzy