5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Steve dołącza do fanów Dubsa w wyszydzaniu baru w Bostonie, który wykorzystywał Ayesha

Steve dołącza do fanów Dubsa w wyszydzaniu baru w Bostonie, który wykorzystywał Ayesha

Po tym, jak Warriors wygrali mecz 5 w poniedziałek wieczorem i wygrali serię 3-2, sam Curry zaczął wyśmiewać się z zaklętego taga, który może być ciągiem w pubie.

Rozmawiając z reporterami po meczu, Carrie przybył ubrany Niestandardowa koszulka z napisem „Aisha Carey Can Cook” – to wyraźna przepustka w Game On! , bar na zewnątrz Fenway Park, na którym widnieje znak. Reporter w pokoju najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy z kontekstu koszulki i naturalnie miał pytania, dlaczego Carrey nosi koszulę reklamującą, którą może ugotować sławny szef kuchni. W końcu jest to odpowiednik noszenia koszulki z napisem „Steve Curry potrafi grać w koszykówkę”.

„Musisz pytać w pokoju i pytać na Twitterze” – odpowiedział Curry.

Curry zakończył z 16 punktami w grze 5, odcinając serię 233 meczów z rzędu w sezonie i poza sezonem z potrójnym wskaźnikiem. Ostatni raz grał w grę, nie robiąc trzech, w listopadzie 2018 roku.


„Nie sądzę, żebym kiedykolwiek była szczęśliwsza po spędzeniu nocy bez fanaberii, po prostu znając kontekst gry, inne sposoby, w jakie próbowałeś wpłynąć na grę, fakt, że miał czterech facetów w użyteczny sposób, którzy pomogli nam agresywnie wygrać ” Kari powiedział Po grze.

Warriors będą mieli okazję zamknąć serial w czwartek wieczorem, kiedy serial po raz ostatni powróci do Bostonu w grze 6. Zobaczymy, czy w barze pojawiły się jakieś nowe sztandary, czy też woli schować się pod kamieniem od czasu Od czasu odkrycia tagu wojownicy są teraz 2-0 w meczach.