23 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Steelers w dalszym ciągu zachowują się nietypowo, wymieniając Kenny'ego Picketta

Steelers w dalszym ciągu zachowują się nietypowo, wymieniając Kenny'ego Picketta

Po przejściu Terry'ego Bradshawa na emeryturę Steelers czekali 20 lat na powołanie kolejnego potencjalnego rozgrywającego. Po odejściu Bena Roethlisbergera na emeryturę Steelers nie tracili czasu. W następnym drafcie wykorzystali swój wybór w pierwszej rundzie przeciwko rozgrywającemu Pitta, Kenny’emu Pickettowi.

Zaledwie po dwóch sezonach Steelers udaremnili eksperyment Becketta, wysyłając go do Filadelfii po dość skromny zwrot.

Decyzja ta następuje wkrótce po tym, jak Steelers skupili się na dalszym rozwoju z Pickettem i Masonem Rudolphem, którzy rozpoczęli ostatnie trzy mecze sezonu zasadniczego (wszystkie zwycięstwa) oraz porażkę w fazie play-off z Buffalo. Niecały miesiąc temu Jerry Dulac z Gazeta pocztowa Pittsburgha Doniesiono, że Steelers nie byli zainteresowani weteranem rozgrywającym, który aspiruje do startu. Tydzień temu to podejście zmieniło się radykalnie, jak poinformował Dulac (prawdopodobnie próbując tego, kto wprowadził go w błąd, aby poprawić błąd), że Russell Wilson odwiedzał Steelers.

Teraz Rudolph podpisał kontrakt z Tytanami, Pickett został sprzedany, a Russ został przedstawiony jako nowy starter w Steel City.

Dla większości zespołów nie jest to wielka sprawa. Dla Steelers jest to odskocznia od dotychczasowego sposobu działania. Są cierpliwi. Nie wykonują gwałtownych ruchów. Nie podejmują dużego ryzyka. Nie idą na całość – w normalnym tego słowa znaczeniu, ani w sensie bzdur Jerry’ego Jonesa.

Są teraz. Przyznali, że Beckett się mylił. Przez dwa lata i 24 starty nie zrobił nic spektakularnego. Jego ocena zaliczająca to anemia 78,8. Rzucił 13 podań przyłożenia i 13 przechwytów.

Dlatego Steelers odeszli od podejścia polegającego na utrzymaniu kursu i wykonali odważny ruch. Ross tam jest. Kenny'ego nie ma. Masona już nie ma.

Mają jednego rozgrywającego związanego kontraktem z Wilsonem. Czas pokaże, kogo dodadzą. (Ryan Tannehill jest nadal dostępny.)

READ  Bliźniacy wrócili późno i wygrali otwierającą serię 7-5 nad Rangersami

Na razie wiemy jedno. Steelers zmienili scenariusz dotyczący sposobu działania. Ciekawe, czy jest to aberracja, czy początek nowego trendu.