21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Star Wars Day: seria „Obi Wan” zawiera drugi zwiastun

Star Wars Day: seria „Obi Wan” zawiera drugi zwiastun

Został wydany w – a kiedy jeszcze? – 4 maja zwiastun dokucza występom młodego Luke’a Skywalkera, złoczyńców władających mieczem świetlnym i oczywiście pewnego Sitha znanego ze swojego oddechu.

Opisywany jako „wydarzenie sześcioczęściowe”, Seria limitowana Podąża za legendarnym Jedi Ewanem McGregorem po tym, jak jego uczeń Anakin Skywalker przeszedł całkowicie na ciemną stronę w „Episode III: Zemsta Sithów”.

Lata po tym, jak Imperator Palpatine doszedł do władzy i „rozkaz 66 dla większości Jedi”, Obi-Wan wciąż nie może odpocząć: unika złych detektywów, którzy chcą go wytropić jako jednego z ostatnich Jedi żyjących w galaktyce i ostrożnie obserwuje młodego Luke’a Skywalker, po prostu mieszka na farmie wilgoci wujka Owena w Tatooine.

Zwiastun kończy się rozpoznawalnym tchnieniem niejakiego Dartha Vadera, który in Oś czasu „Gwiezdne wojny”Dopiero niedawno stał się Sithem. Czy mistrz i były uczeń zmierzą się ze sobą? Prawdopodobnie – Hayden Christensen odtworzyć jego rolę Jak ciężko spalony Anakin/Vader w serialu.
Występują w nim Joel Edgerton, Kamil Nanjiani, Moses Ingram, Robert Friend i wielu innych z Joelem Edgertonem. Kto w końcu wygłosi głos robota komediowego? Jak złoczyńcy Ingram i Seddik będą walczyć z Vaderem? i kto powie, „Czy mam co do tego złe przeczucia?”

Miejmy nadzieję, że na te i inne pytania odpowiemy, gdy „Obi-Wan Kenobi” będzie miał premierę 27 maja w Disney+.

READ  Panna na miesiąc wrzesień 2022