20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stanowisko Patriots dotyczące „bezprecedensowego porozumienia” zajmuje 3. miejsce

Stanowisko Patriots dotyczące „bezprecedensowego porozumienia” zajmuje 3. miejsce

To może zająć Więcej niż kwiaty Nakłonienie Roberta Krafta do wysłania trzeciego ogólnego wyboru do Wikingów.

Patrioci przygotowują się doBezprecedensowe porozumienie„Z trzeciego wyboru w klasyfikacji generalnej” – takiego określenia użyto w niedzielnym artykule Mike’a Reissa z ESPN.com.

Według Reese chcą „przebojowego” programu. W przeciwnym razie powołają w tym miejscu własnego rozgrywającego.

Trudno nie spojrzeć na to jak na pysk. Nikt nie wie, czy któryś z czołowych zawodników zostanie rozgrywającym franczyzowym. Nikt nie wie, skąd będą pochodzić najlepsi pomocnicy w piłce nożnej.

Patriots wiedzą o tym lepiej niż jakakolwiek inna drużyna. Zdobyli Toma Brady'ego z numerem 199.

Chodzi o Patriotów próbujących wykorzystać czyjąś desperację, zwłaszcza że Wikingowie wydają się szczególnie zdesperowani. To dobrze. Ale dobrze jest też nazwać to tak, jak jest.

Gdyby Patriots tak bardzo zależało im na złapaniu najlepszego rozgrywającego na szachownicy po tym, jak Bears and Chiefs (lub ktokolwiek inny, kto dotrze do numeru 2) zabierze swojego gracza, nawet nie zgodziliby się na wymianę. To właśnie zrobili Bengalowie w 2020 roku, odrzucając każdą ofertę Dolphins i nigdy nie wahając się przyjąć Joe Burrowa.

Tym razem Patrioci z pewnością przeprowadzą dokładną analizę tego, czego oczekują od wybranego przez siebie gracza jako trzeciego i tego, co mogliby zyskać dzięki typom i/lub graczom oferowanym przez inną drużynę.

Obydwa zespoły prowadzą negocjacje. Zespół chcący awansować składa najlepszą ofertę. Patrioci podejmują uczciwą decyzję, czy lepiej będzie skorzystać z kilofa, czy go wymienić.

Reszta to bełkot. Patriots nie wygrali sześciu Super Bowl grożąc. Wygrywają, będąc mądrymi, analitycznymi i obiektywnymi.

Tak znowu będą. W przeciwnym razie prawdopodobnie straciliby szansę na ulepszenie swojego zespołu poprzez zdobycie większej liczby losów na loterię, jaką jest Draft NFL.

READ  Elijah Moore z Jets nie zagra przeciwko Broncos na żądanie komercyjne