2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Spotkała opcję Dominica Smitha, aby pomóc Bullpen

Spotkała opcję Dominica Smitha, aby pomóc Bullpen

NOWY JORK – We wtorkowe popołudnie menedżer Buck Showalter wyjaśnił, dlaczego Mets wybrali swojego pierwszego basemana Dominic Smith Do Triple-A i prawa ręka została wezwana Adonis, Medina Z Syracuse: Klub wielkiej ligi potrzebował dodatkowego miotacza do koszykówki. Nie pomogło to, że ostatnio początkujący nie dali Metsowi długości.

– Przede wszystkim potrzebujemy dzbanka – powiedział Showalter. „Nie narażamy naszego bogactwa na szwank [outings from our starters]. …Postaramy się, aby wszyscy byli zdrowi [in the bullpen]. Dom był wyborem, którego ostatecznie dokonaliśmy. …mamy duże kawałki, na które naprawdę musimy uważać”.

Medina została powołana po raz szósty w tym sezonie. Ma 5,87 ERA w 7 2/3 rundach odpoczynku w Majors, ale 2,00 ERA w dziewięciu rundach w Triple-A.

Smith zaczął w tym roku powoli, osiągając 16 za 86 (0,186) z 14 RBI w 39 meczach z Nowym Jorkiem. W 19 meczach od czterosuwowej nocy Smitha przeciwko Phillies 1 maja – co zapewniło mu miejsce przed terminem 2 maja – osiągnął zaledwie 130/.226/.217 z siedmioma RBI i pięcioma runami.

Mets mają nadzieję na powrót do roli Dominica Smitha w 2020 roku, kiedy był jednym z najlepszych hitów w baseballu ze średnią 0,316 i zajął trzecie miejsce w Mets z 2,0 wojna.

„W sytuacji, w której się znajdujemy, mamy naprawdę dobrego pierwszego kapitana w domu Alonso” – powiedział Showalter. „[Smith] Prawdopodobnie wydaje się, że każdy nietoperz musi uderzyć cztery home runy za jednym zamachem.

Jak Smith przyjął wiadomość? Dyrektor generalny Billy Eppler mógłby powiedzieć to lepiej.

„Myślę, że każdy z nas by to przyjął, gdybyśmy otrzymali wieści od jego pracodawcy” – powiedział Ebler. „To było trudne, ale postarałem się jasno powiedzieć, jak dobrym graczem w baseball uważam, że jest i nadal to robi”. „To punkt przeciwny. Ale dostał nasze wsparcie, wszelkie zasoby, w których mógł pomóc, wszystko, czego od nas potrzebował, dostał”.

Ze Smithem w mniejszych ligach, Mark Kanha Najprawdopodobniej jako zapasowa baza pierwszoosobowa. W swojej karierze rozegrał na tym stanowisku 118 głównych meczów ligowych. Mets mają również na liście innych graczy, którzy widzą czas na początku. Eduardo Escobar Zagrałem tam 18 gier, podczas gdy Patryk Mazeka W Pałacu rozegrał 98 pierwszych meczów bazowych.