24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Sok z żuka” wprowadza do rodziny Jennę Ortegę

„Sok z żuka” wprowadza do rodziny Jennę Ortegę

Sok z żuka powraca na premierę filmu Sok z żuka Sok z żukakontynuacja Tima Burtona, która nawiedzała kina przez prawie 40 lat.

W roli tytułowej występuje Jenna Ortega Sok z żuka Sok z żuka, z Michaelem Keatonem powracającym jako ohydny Duch i Winoną Ryder powracającą jako Lydia Dietz, obecnie matka postaci granej przez Ortegę. Powraca także Catherine O'Hara, a w serialu dołączą Willem Dafoe, Justin Theroux i Monica Bellucci.

Naklejka z YouTube'a

Sok z żuka Sok z żuka Premiera odbędzie się 6 września, a zanim trafi na ekran, przeszła długą, długą drogę. Pierwszy film, wydany w 1988 roku, pozostaje klasyczną komedią grozy i od chwili premiery utrzymuje się w świadomości kultury popularnej. Zdobył Oscara za najlepszy makijaż i zarobił 80 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 15 milionów dolarów.

Burton od dawna mówił o kontynuacji, która ostatecznie nabrała kształtu na początku ubiegłego roku, kiedy Ortega był łączony z gwiazdą. Film wprowadza także Ortegę w świat Burtona, ponieważ to ona jest gwiazdą filmu Środahit Netflixa wyreżyserowany i wyprodukowany przez Burtona.

„To było absolutnie szalone doświadczenie. Miałem szczęście pracować z dyrektorem kreatywnym, który był jednym z najlepszych reżyserów, z jakimi kiedykolwiek pracowałem, a także najbardziej zorientowanym na szczegóły” – powiedział Ortega . Reporter z Hollywood Pracowałem wcześniej z Burtonem Środa'po raz pierwszy.

READ  Mo Austin, legendarny szef wytwórni Warner Bros., zmarł w wieku 95 lat – Billboard