25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Schreich wprowadza polską piłkę nożną do brytyjskiej przestrzeni biznesowej – Digital TV Europe

Schreich wprowadza polską piłkę nożną do brytyjskiej przestrzeni biznesowej – Digital TV Europe

Komercyjny serwis strumieniowania sportów kosmicznych Schreich podpisał kontrakt z najwyższą polską ligą piłkarską dla Wielkiej Brytanii.

Po raz pierwszy w historii ligi Screach zaoferuje pokrycie PKO Extraclass barom, kawiarniom i klubom w całej Wielkiej Brytanii. Kontrakt Screecha z ligą startuje w lipcu, czyli od początku sezonu 2022-23.

Miejsca mogą uzyskać dostęp do transmisji na żywo z ligi, płacąc subskrypcję lub oglądać na platformie Screach. Schreich powiedział, że partnerstwo ma potencjał do rozszerzenia się na inne regiony, w których Polska ma dużą populację obcokrajowców, początkowo obejmując tylko Wielką Brytanię.

Choć nie jest uważana za wielką ligę europejską, zainteresowanie ligą jest duże, a Polonia reprezentuje największą grupę obcokrajowców w Wielkiej Brytanii.

Dyrektor generalny Screenreach, Robert Rawlinson, powiedział: „Wielka Brytania jest domem dla dużej i bliskiej społeczności polskiej, dla której PKO Bank Bolsky Extraclassa stanowi silny związek z ich ojczyzną. Pomóż fanom piłki nożnej przyciągnąć i zachować swoje miejsca.”

Prezes Grupy Ekstraklasy SA Marcin Animucki powiedział: „PKO Bank Polski Ekstraklasa stale poszerza swoją obecność na rynkach międzynarodowych i poszukuje nowych sposobów dotarcia do kibiców poza Polską. W naszym kraju kibice piłki nożnej oglądają głównie mecze u siebie. Jednak wielu Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii zaakceptowało podekscytowanie i widok oglądania gry bubble ze swoimi przyjaciółmi.

„Dzięki naszej współpracy ze Schreichem polska Extraclassa będzie szeroko dostępna w takich miejscach już od przyszłego sezonu. Polscy kibice piłki nożnej będą mogli wspólnie grać poza domem, a nasza liga będzie miała dodatkową okazję do zwiększenia swojej rozpoznawalności i widowni.

READ  Porada dla przedsiębiorców w Polsce – przestrzegaj zasad ochrony konsumentów!