28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sam Asghari jest prawie nie do poznania po tym, jak zrzucił 40 funtów po rozstaniu Britney Spears

Sam Asghari jest prawie nie do poznania po tym, jak zrzucił 40 funtów po rozstaniu Britney Spears

Wiadomości o celebrytach

Ekskluzywny

Sam Asghari ujawnił, że po rozstaniu z Britney Spears przeszedł poważną „transformację” fitness.

„Tak więc w ciągu ostatnich pięciu miesięcy przeszedłem małą transformację, w wyniku której schudłem około 35 do 40 funtów” – powiedział były trener osobisty wyłącznie Page Six.

Na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez Page Six gwiazda „Czarnego Poniedziałku” wygląda szczuplej niż kiedykolwiek, gdy pochyla się do aparatu.

„Czasami, gdy znajdujesz się w sytuacji, w której nie możesz skupić się na sobie, może być trudno to zauważyć [your physique changes] Ale każdy to robi.

Asghari, który w sierpniu złożył pozew o rozwód z piosenkarzem „Toxic”, powiedział, że niedawno przeszedł przemianę „duchową” i „energetyczną”.

Sam Asghari podsumowuje swoją utratę wagi od czasu rozstania z Britney Spears. Sama Asghariego
Były trener osobisty powiedział, że od sierpnia rozstania ze Spears schudł od 35 do 40 funtów. @Britney Spears/Instagram

„Mam więcej czasu dla siebie, aby skupić się na sobie” – wyjaśnił. „Bycie samotnym i samotnym to naprawdę dobra okazja, aby skupić się na sobie”.

Asghari dodał, że choć przemiana nastąpiła po kontrowersyjnym rozstaniu z gwiazdą popu, „niekoniecznie jest to zemsta, ale rodzaj miłości własnej”.

„Czasami za bardzo skupiasz się na sobie” – powiedział, dodając, że „miłość do siebie to coś, co każdy powinien praktykować”.

Gwiazda „Czarnego poniedziałku” pochwaliła się także wysportowaną sylwetką w sesji zdjęciowej bez koszulki w ramach najnowszej kampanii adopcyjnej PETA. Beta

Pomimo pokazania swojego zabójczego ciała podczas sesji zdjęciowej bez koszulki w ramach niedawnej kampanii adopcyjnej PETA, 29-letni Asghari mówi nam, że nie planuje pokazywać swojego nowego ciała żadnym nowym romantycznym partnerom.

„Teraz skupiam się na pracy” – powiedziała nam gwiazda „Special Ops: Lioness”. „Zdecydowanie nie będę w najbliższym czasie korzystać z żadnych aplikacji randkowych. Absolutnie.”

Asghari i Spears – którzy zaczęli się spotykać w 2017 roku po spotkaniu w jednym z teledysków Spears – byli małżeństwem przez rok, zanim się rozstali.

READ  Ys X: Nordics zapowiedziano na PS5, PS4 i Switch
Po rozstaniu ze Spears Asghari uzyskał opiekę nad swoim dobermanem Pinczerem Portia, którego kupił dla piosenkarza w 2021 roku. Sama Asghariego/Instagrama

Chociaż dwie byłe gołąbki nigdy publicznie nie ujawniły powodu rozstania, krążyły wówczas pogłoski, że niewierność i molestowanie miały coś wspólnego z ich upadkiem.

Po rozstaniu Asghari i Spears (42 l.) stoczyły bitwę o opiekę nad zwierzętami, która zakończyła się tym, że piosenkarka „Circus” zatrzymała cztery ich szczenięta, a Asghari – swojego Dobermana, Portię.

W tamtym czasie Spears był w stanie to utrzymać Owczarek australijski o imieniu Sawyeryork o imieniu Hannah i dwa inne małe psy.

Spears trzymała pozostałe cztery psy, w tym owczarka australijskiego. Samasgari/Instagram

Następnego dnia Spears potwierdziła, że ​​kupiła nowego szczeniaka.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Ponieważ opieka nad ich szczeniętami została rozdzielona, ​​Asghari nawiązała współpracę z PETA, aby zamiast tego zachęcać ludzi do adopcji z lokalnych schronisk.

„Zawsze buduj, nigdy nie kupuj” – powiedział Asghari. „Bezdomność zwierząt jest najwyższa w historii, a kupowanie psów pogłębia sytuację. Musimy przestać dotować sklepy zoologiczne i hodowców i zacząć adopcję ze schronisk lub grup ratowniczych.

Pomimo tego, że wcześniej kupił własnego dobermana, Asghari nawiązał teraz współpracę z PETA, aby zachęcać do adopcji zamiast kupowania szczeniąt. Beta

Jeśli chodzi o dobermana, którego kupił w 2021 r., aby „chronić” Spears, Asghari stwierdził, że „dużo się nauczył” podczas pracy dla organizacji praw zwierząt.

„Bardzo kocham Portię, ale teraz zdaję sobie sprawę, jak ważne jest adopcja i ratowanie zwierząt ze schronisk”.

Teraz, gdy Asghari jest samotnym psim tatą, aktor mówi nam, że w przyszłości może pojawić się kolejne szczenię, jeśli nie będzie zajęty pracą.

Teraz, gdy jest samotnym ojcem psa, Asghari mówi Page Six, że adopcja kolejnego szczeniaka do rodziny „jest w najbliższej przyszłości”. Sama Asghariego/Instagrama

„Zdecydowanie w najbliższej przyszłości” – mówi, wyjaśniając, że jego obecny harmonogram pracy nie pozwala mu na dodatkową „odpowiedzialność”, jakiej wymaga wychowanie nowego szczeniaka.

„Wiesz, nie można zakochać się w szczeniaku i go zdobyć. Trzeba się zastanowić, czy jesteś w stanie poświęcić jej odpowiednią uwagę.

„W tej chwili jestem szczęśliwy, że mogę cię odwiedzić Fundacja Ciepło Życia „Jeśli mam psią gorączkę” – mówi Asghari, odnosząc się do schroniska, w którym zrobił swoją ostatnią sesję zdjęciową.

READ  Podsumowanie premiery DJI Mavic 3 Classic: Wylądował najtańszy flagowy dron

„Portia i ja spędzimy razem trochę czasu, a gdy harmonogram będzie stały, a pracy będzie mniej, na pewno rozważę zakup większej liczby innych zwierząt”.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/12/19/celebrity-news/sam-asghari-nearly-unrecognizable-after-dropping-40-pounds-following-britney-spears-split/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania