1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rozpoczęły się już prace nad zawartością do pobrania dla niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars

Rozpoczęły się już prace nad zawartością do pobrania dla niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars

Hit Sea of ​​​​Stars był ogromnym hitem dla dewelopera Sabotage. Mimo że gra była dostępna w ramach PS Plus Extra i Game Pass, sprzedała się w 100 000 egzemplarzy pierwszego dnia, a odbiór przez krytyków był niezwykle pozytywny. Choć wielu z Was wciąż zachwyca się przygodą Zale’a i Valere, prace nad kolejnym krokiem dla wojowników Przesilenia już się rozpoczęły.

Tak, DLC do Sea of ​​Stars jest obecnie w fazie rozwoju. W rozmowie z Radio Canada dyrektor gry, Thierry Boulanger, potwierdził szczegóły. Wyjaśnił, że zespół podzielił się na dwie części – niektórzy szukają trzeciej gry studia, zaś inni rozpoczęli prace nad dodaniem DLC do RPG.

DLC było właściwie rozszerzonym celem Kickstartera, więc zawsze było częścią planu opracowania kolejnego rozdziału. Będzie się nazywać „Throes of the Watchmaker” i najwyraźniej będzie tworzyć narracyjne powiązania między Sea of ​​Stars a pierwszą grą studia Sabotage, The Messenger, której akcja rozgrywa się tysiące lat później w tym samym miejscu. Ciekawie będzie zobaczyć, jak DLC wypełnia tę lukę; Nie zdradzając szczegółów, jest już kilka rzeczy, które łączą te dwie gry, ale wygląda na to, że idzie to o krok dalej.

Tak czy inaczej, czy nie możecie się doczekać kolejnych Sea of ​​Stars w przyszłości? Tim swoje uderzenia w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Twitch pozwoli teraz partnerom na transmisję na YouTube i Facebooku