30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rozmowy WGA ze studiami kończą „brak umowy” – ostateczny termin

Rozmowy WGA ze studiami kończą „brak umowy” – ostateczny termin

Rozmowy między scenarzystami a studiami zakończyły się na noc bez zgoda.

W oświadczeniu Stowarzyszenia Producentów Filmowych i Telewizyjnych stwierdzono: „Negocjacje między AMPTP a WGA zakończyły się dzisiaj bez porozumienia”.

Nie ma jeszcze wiadomości od WGA, ale spodziewamy się, że doprowadzi to do strajku scenarzystów.

Powiązane: Lista lokalizacji WGA Strike Picket Line w Los Angeles i Nowym Jorku

Studia stwierdziły, że „głównymi punktami spornymi” były „obowiązkowe zatrudnienie” i „okres zatrudnienia”, które, jak opisali propozycje WGA, wymagały od firmy pracy nad programem z określoną liczbą scenarzystów przez określony czas . okres czasu, bez względu na to, czy jest to wymagane, czy nie.

Powiązany: Pełne trafienie w termin

Dodamy odpowiedź WGA, gdy tylko ją otrzymamy.

AMPTP przedłożyła związkowi kompleksową propozycję pakietu zeszłej nocy, która obejmowała hojne podwyżki wynagrodzeń dla pisarzy, a także poprawę przepływu odpadów.AMPTP wskazała również WGA, że jest gotowa poprawić tę propozycję, ale nie chce tego zrobić ze względu na liczba innych propozycji wciąż na stole. Na stole, na który związek nadal nalega. Głównymi punktami spornymi są „obowiązkowe zatrudnienie” i „okres zatrudnienia” — propozycje związkowe, które wymagałyby od firmy zatrudnienia określonej dodała, że ​​liczba scenarzystów w programie przez określony czas, niezależnie od tego, czy jest to konieczne, czy nie.

„Firmy członkowskie AMPTP pozostają zjednoczone w dążeniu do zawarcia umowy, która jest korzystna dla pisarzy oraz dla zdrowia i długowieczności branży, unikając trudności dla tysięcy pracowników, których środki utrzymania zależą od branży. AMPTP jest gotowa do zawarcia rozmowy z WGA w celu przełamania tego impasu” – powiedział.

READ  Frail Phil Collins pozuje z kolegami z zespołu Genesis, podczas gdy zawsze popularny zespół FINAL gra na zawsze popularnym zespole FINAL