21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia

River City Girls 2 zadebiutuje na całym świecie 15 grudnia

Dziewczyny z River City 2 zostanie zwolniony do PlayStation 5i Seria Xboxi PlayStation 4i Xbox Onei konwertujeI komputer Przez Steam 15 grudnia za 39,99 USD, deweloper droga do przodu ogłosić.

The przewijanie boczne pobij ich Kontynuacja została wydana po raz pierwszy na konsole 1 grudnia w Japonii i Azji. fizyczny pakiet Dziewczyny z River City i Dziewczyny z River City 2 Dostępne również dla PlayStation 5i PlayStation 4i konwertuje Z angielskimi napisami.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem WayForward:

Na około

Zawiera sześć grywalnych postaci, rozgrywkę online, rozbudowany system walki, podkłady głosowe dla poszczególnych postaci, ogromny nieliniowy świat gry oraz RPGJak rozwój osobisty.

Zbiór bezpośrednio po 2019 roku Dziewczyny z River Cityi Dziewczyny z River City 2 Daje graczom więcej tego, co kochali w oryginalnej grze: więcej postaci, do czterech graczy spółdzielnia, ulepszone zestawy ruchów, nowi wrogowie do walki i większy świat do eksploracji i bijatyki. Nowicjusze Marianne (z serii Double Dragon) i Provie (z serii Okup za River City: Podziemia) Dołącz do powracającej grywalnej obsady Misako, Kyoko, Kunio i Riki, którzy wyruszają w rozległą podróż przedsięwzięcie który zabiera ich z jednego końca miasta na drugi podczas walki z Sanwakai kryminałGildia, która pogrążyła River City w chaosie.

Inne rozwalające kości funkcje obejmują nową broń, interaktywne środowiska pełne zniszczalnych obiektów, mnóstwo zadań pobocznych, ponad 40 sklepów pełnych przedmiotów i akcesoriów oraz potężnych rekrutów, którzy pomogą graczom w bitwie. suplement Praca to dynamiczne i komicznie animowane sceny oraz tysiące linijek mówionych dialogów najlepszych lektorów – w tym Kylie Mills jako Misako, Kira Buckland jako Kyoko, Greg Chun jako Kunio, Keiji Tang jako Riki, Dezumaki jako Brophy i Erika Harlacher W roli of Marian — ponownie wyreżyserowana przez Christinę „Vee” Valenzuelę, oraz epicka, wypełniona po brzegi ścieżka dźwiękowa autorstwa uznanej przez krytyków twórczyni serialu River City Girls, Megan McDuffie. OST jest obecnie dostępny do pobrania cyfrowego tutaj.

Kluczowe cechy

  • Sześć grywalnych postaci, każda z własnym stylem walki i zestawami ruchów, które można ulepszać!
  • ulepszyćD Fight: Zmiażdż strażników, początkowe kombinacje i wiele więcej!
  • River City jest większe niż kiedykolwiek! Nowe lokalizacje z wieloma trasami i sekretnymi obszarami!
  • Graj solo lub współpracuj ze znajomym lokalnie lub online
  • Nowo zatrudnieni poplecznicy pomagają graczom w bitwie! Trzymaj dwóch rekrutów naraz!
  • Mnóstwo postaci niezależnych, z którymi można się spotkać, wchodzić w interakcje i uderzać w twarz — w tym niespodziewana scena!
  • Świetne założenia anime, sceny z komiksów, nagrania głosowe w języku angielskim i japońskim oraz niesamowita ścieżka dźwiękowa Rzeka CY Dziewczyny 1 Kompozytor Megan McDuffie!