27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

  • Przez Tydzień Chorwacki
  • Wewnątrz
    Handlowy

Otwarcie Rimac w Japonii i Polsce (Foto: Rimac Automobile)

W ramach zaangażowania firmy w budowanie szerszej bazy fanów wysokiej jakości produktów w Japonii i Polsce, utworzono spółki Rimac Tokyo i Rimac Katowice.

Ściśle współpracując z lokalnym partnerem Bingo Sports, firma Rimac Tokyo była gospodarzem serii wydarzeń dla klientów, potencjalnych klientów, fanów i mediów – zamkniętych jazd testowych Nevera Hypercar.

Bingo Sports to jeden z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się samochodami kolekcjonerskimi w Japonii, skupiający się na stworzeniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na rynku japońskim, w dalszym ciągu poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Bingo Sports i założeniem Rimac Tokyo w celu rozszerzenia rynku hipersamochodów w Japonii i na szerszym rynku azjatyckim. BINGO to firma, która podziela naszą pasję do innowacji i wydajności, a także rozległą sieć i doświadczenie w branży samochodów kolekcjonerskich w Japonii nie ma sobie równych. Firma Rimac nadal rozwija się w całej Japonii i Azji. Współpraca z nimi będzie nieoceniona w miarę naszego dalszego rozwoju ”- powiedział Ronnie Gert, dyrektor sprzedaży Rimac Automobile.

„Dzięki Rimac dodajemy do naszego portfolio szczytowe osiągnięcie zelektryfikowanych samochodów, od supersamochodów z lat 90. po cenione japońskie klasyki, a teraz w czołówce luksusu i hipersamochodów dzięki Nevera. Jesteśmy dumni z naszej 20-letniej historii oferowania najlepszych samochodów kolekcjonerskich na rynek japoński. Teraz przenosimy to na wyższy poziom i reprezentujemy powstającą historię dzięki niespotykanemu, całkowicie elektrycznemu hipersamochodowi autorstwa Matta Rimocka i jego zespołu” – powiedział Shinji Takei, dyrektor generalny Bingo Sports.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Nevera przyjeżdża do Polski i powstaje Rimac Katowice

Rimac Katowice rozpoczyna ten tydzień serią prywatnych wydarzeń i jazd próbnych zarówno w Katowicach, jak i Warszawie.

Pion high- performance i premium Grupy Pietrzak koncentruje się na ugruntowaniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na polskim rynku, dodatkowo poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

READ  IBO ogłasza ekscytujące plany na Szczyt 2023 w Polsce

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Grupą Pietrzak poprzez utworzenie Rimac Katowice w celu rozszerzenia naszego zasięgu w Europie Wschodniej i Środkowej. Grupa Pietrzak podziela naszą pasję do innowacyjności i efektywności. Ustanowienie naszej obecności w kluczowych miastach, takich jak Katowice i stolica Warszawa, które posiadają najgęściej zaludnione obszary miejskie w Europie, jest kluczem do ekspansji i strategii wzrostu Rimac” – mówi Hendrik Malinowski, dyrektor handlowy Bugatti Rimac.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dodać firmę Rimac do portfolio Krupy Pietrzak. Szczyt wydajności i najlepszy hipersamochód, który pojawi się pod szyldem Rimac Katowice, to oferta i wspaniały dodatek do naszej działalności i sieci” – powiedział Jakub Pietrzak. Właściciel i dyrektor generalny Rimac Katowice.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Samochód Rimac)

Rimac Nevera bije rekord hipersamochodu Tylko w tym roku ustanowił 25 rekordów świata w wydajności i reprezentuje szczyt wydajności elektrycznej i najnowocześniejszej technologii, mogąc poszczycić się zarówno oszałamiającym designem, jak i niesamowitą mocą. Zaprojektowany, skonstruowany, opracowany i zbudowany w zakładzie Rimac w Chorwacji, ten hipersamochód ustanawia nowy standard w branży motoryzacyjnej, wyprodukowano jedynie 150 egzemplarzy. Nevera została niezależnie zweryfikowana jako najszybszy pojazd produkcyjny na świecie i najszybszy na świecie pojazd elektryczny, osiągający prędkość 412 km / 256 mil na godzinę.

Zapisz się, aby otrzymywać newsletter Croatia Weekly