15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Recenzja Beats Pill: Tym razem znacznie łatwiej jest ją przełknąć

Recenzja Beats Pill: Tym razem znacznie łatwiej jest ją przełknąć

Beats już dawno wycofał się z gry na słuchawkach. Ostatni głośnik, Pill Plus, został wycofany w 2022 r. po wprowadzeniu na rynek wiele lat wcześniej. Od tego czasu Apple, spółka matka Beats, skupiła się na głośnikach domowych, takich jak HomePod i HomePod Mini, ustępując rynku urządzeń przenośnych takim markom jak Bose, Sony, JBL, Anker i wielu innym. Ale teraz to wcale nie jest dokładne Kampania zwiastuna gwiazdBeats Pill powraca.

Odnowienie na rok 2024 jest już w sprzedaży 149,99 dolarów-Ma znajomy wygląd. Ale w środku wszystko się zmieniło i jestem mile zaskoczona, jak wiele potrafi nowa pigułka. Zasadniczo otrzymujesz monofoniczny głośnik Bluetooth. I choć przy tak małych rozmiarach zawsze istnieją pewne kompromisy w zakresie jakości dźwięku – to tylko kwestia fizyki – to dodatkowe dodatki i funkcje, które naprawdę sprawiają, że zaktualizowany Beats Pill wyróżnia się na tle poprzednich modeli.

Jak oceniamy i recenzujemy produkty

Tym razem pigułka obsługuje bezstratne odtwarzanie dźwięku poprzez USB-C. Możesz używać tego samego portu USB-C do ładowania urządzeń zewnętrznych, co jest funkcją oferowaną również przez wielu konkurentów. Do zestawu dołączona jest odpinana smycz, która ułatwia przenoszenie tabletek, a urządzenie posiada stopień ochrony IP67, co gwarantuje odporność na kurz i wodę. Żywotność baterii podwoiła się do maksymalnie 24 godzin, a Beats nadal oferuje funkcję zestawu głośnomówiącego.

Podobnie jak wszystkie najnowsze słuchawki i douszne marki, Pill jest przeznaczony do obsługi zarówno systemów Android, jak i iOS: na obu platformach możesz skorzystać z konfiguracji jednym kliknięciem i funkcji Znajdź moje urządzenie/Znajdź moje urządzenie. Nie ma poleceń głosowych „Hej Siri” dostępnych bez użycia rąk i nie spodziewam się integracji z AirPlay, ale Beats sprawdził praktycznie każdą inną funkcję, o jaką mogłem prosić. W rezultacie pigułka sprawia wrażenie najbardziej skoncentrowanego produktu od dłuższego czasu.

READ  Solium Infernum to wielka gra strategiczna na PC, której akcja toczy się w piekle

Tablet Pill jest dostępny w trzech kolorach – czerwonym, czarnym i złotym – z metalową siatką i silikonem owiniętym wokół reszty głośnika, co zapewnia dodatkową trwałość. Górne elementy sterujące są dobrze rozplanowane, z przyciskiem zasilania po lewej stronie, centralnym przyciskiem sterowania ścieżkami i regulatorem głośności po prawej stronie. Wszystkie przyciski są łatwo wyczuwalne nawet wtedy, gdy nie patrzy się na tabletkę, a ich kliknięcie jest bardzo satysfakcjonujące. Wewnątrz pudełka znajdują się przeprojektowany głośnik i głośnik wysokotonowy.

Sterowanie fizyczne jest proste i łatwe do zapamiętania.

Materiały marketingowe Beats twierdzą, że głośnik w stylu toru wyścigowego może wytworzyć o 90 procent większą objętość powietrza, ma mocniejszy przetwornik w porównaniu do Pill Plus i zmniejszono zniekształcenia w niskich tonach. Zarówno głośnik wysokotonowy, jak i głośnik wysokotonowy mają 20-procentowe nachylenie w górę, dzięki czemu dźwięk dociera do uszu w bardziej naturalny sposób, gdy głośnik wysokotonowy jest umieszczony na biurku lub stole. Chociaż Pill nie może odtwarzać dźwięku stereo jak Pill Plus, rzeczywiste komponenty uległy poprawie. Jeśli chcesz odtwarzać dźwięk w prawdziwym stereo, możesz połączyć bezprzewodowo dwa tablety. (Dwa można również sparować w zwykłym trybie monofonicznym, jeśli chcesz używać ich w różnych pokojach podczas imprezy.)

Ludzie zazwyczaj używają takich głośników do bezstronnego i bezkrytycznego słuchania, czy to w domu, w podróży, czy podczas weekendowych wypadów na plażę. W większości tych scenariuszy Beats Pill sprawdza się doskonale. Nie wszystkie utwory radzą sobie płynnie z miksem mono, więc czasami znajdziesz utwór, który sprawi, że będziesz chciał więcej. To nie jest wciągające. Jednak monofoniczny jest normą wśród wielu głośników tej wielkości. W przeważającej części byłem zadowolony z jakości dźwięku Pill. Jest czysty, może być dość głośny i jest dobrze dostrojony, aby pasował do współczesnych liderów list przebojów.

READ  Jak całkowita sprzedaż części Tesli w USA wróciła online na Ukrainie

Beats Pill 2024 jest dostępny w kolorze czerwonym, złotym i czarnym.

Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości dźwięku, jaką może zaoferować ten głośnik, zawsze istnieje możliwość podłączenia przez USB-C. Lubię mieć swobodę wyboru, nawet jeśli wydaje się to przesadą w przypadku tej kategorii głośników. Po każdym podłączeniu kabla USB-C pigułka określa, czy powinien otrzymać ładunek z tego urządzenia (np. laptopa), czy zamiast tego zapewnić mu zasilanie (jeśli jest to Twój telefon). Możesz ręcznie wybrać kierunek, w którym będzie przebiegał proces ładowania, trzykrotnie klikając przycisk zasilania. Dwukrotne naciśnięcie przycisku aktywuje wybranego asystenta głosowego w telefonie, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do Siri lub Asystenta Google; To nie jest tak wolne ręce jak HomePod czy Nest Audio. Byłem zadowolony z funkcji głośnika Pill. Algorytm redukcji szumów firmy Beats wykonał świetną robotę, izolując dźwięk od szumu tła podczas połączeń.

Naprawdę nie ma nic, czego nie można by nie lubić w przerobionym Beats Pill, jeśli uda się pokonać jego wyjście monofoniczne – i myślę, że wiele osób nie będzie miało z tym problemu. Działa dobrze i poradzi sobie z każdą przygodą na świeżym powietrzu, którą ze sobą zabierzesz. Bateria wytrzymuje długo, a oprócz obsługi Bluetooth zyskujesz mnóstwo dodatkowych funkcji. Gdyby Beats pobrał cenę wyższą niż 150 dolarów, mógłbym być mniej entuzjastycznie nastawiony do jego polecania. Ale w obecnej sytuacji wydaje się, że Apple/Beats nie ma tutaj prawie żadnego podatku. Pigułka jest więcej niż konkurencyjna pod względem ceny, którą płacisz.

Fotografia: Chris Welsh/The Verge