22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

REBTECH podpisał Porozumienie z PGZ Polska

REBTECH podpisał Porozumienie z PGZ Polska

Komunikat prasowy REBTECH | 8 listopada 2022

Szacowany czas czytania 2 minuty, 19 sekund.

Globalny dostawca rozwiązań noktowizyjnych i lider branży REBTECH ogłosił podpisanie porozumienia (MOU) i współpracy z producentem urządzeń optoelektronicznych, noktowizorów i termowizyjnych PCO, będącym integralną częścią Grupy Kapitałowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ). wrz. Porozumienie zostało podpisane VII podczas 30. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Obie firmy będą współpracować w celu opracowania „Total Night Vision Package” firmy REBTECH, obejmującego serwis i wsparcie gogli noktowizyjnych, konwersję płatowców do kompatybilności z noktowizorem. Jak również oferty szkoleń lotniczych. Amerykańskie Night Flight Concepts i brytyjski Helispeed będą oferować szkolenia w zakresie widzenia noktowizyjnego i szkolenia w locie.

Porozumienie pomiędzy REBTECH i PGZ zostało podpisane podczas 30. Międzynarodowych Targów Przemysłu Obronnego w Kielcach we wrześniu. Zdjęcie autorstwa Reptech

PGZ obejmuje ponad pięćdziesiąt firm, w tym zakłady produkujące broń, amunicję i sprzęt dla Wojska Polskiego oraz inne powiązane interesy. David Thompson, dyrektor ds. rozwoju i strategii biznesowej w REBTECH, skomentował: „Niniejszy protokół ustaleń zapewnia obu firmom głębokie relacje biznesowe i strategiczne korzyści. Zyskają nie tylko obie firmy, ale co ważniejsze, nasi klienci będą końcowymi użytkownikami naszych wspólnych możliwości, usług i sprzętu.

Prezes REBTECH Richard Borkowski dodał: „Jest to realizacja ważnej części naszego planu marketingowego polegającego na budowaniu partnerstw z najlepszymi firmami na całym świecie, co zapewni firmie REBTECH jeszcze lepsze możliwości oferowania naszym klientom najlepszego pakietu rozwiązań noktowizyjnych”.

TAK Communications Inc. dla REBTECH. Niniejsza informacja prasowa została przygotowana i dystrybuowana przez

READ  Polska wstrzymuje import ukraińskiego zboża - POLITICO