26 kwietnia, 2024

Real Sociedad 0-1 Manchester United: Liga Europy – Reakcja na żywo | Liga Europejska

Najważniejsze wydarzenia

Szeryf Tiraspol wygrał drugi mecz w grupie E, pokonując Omonię Nikozja 1-0. Tak to się kończy. Sociedad kwalifikuje się do 1/8 finału, a United wchodzi do losowania play-offów i gra z Ajaxem, Bayerem Leverkusen, Barceloną, Sportingiem, Red Bull Salzburg, Szachtarem Donieck, Sewillą czy Juventusem. Ból głowy, bez którego Eric Ten Hag mógłby się obejść.

Pełny etat: Real Sociedad 0-1 Manchester United

Sociedad trzymał się, ograniczając obrażenia do pokonania o jeden cel. Przegrywają w grupie E i kwalifikują się bezpośrednio do 1/8 finału. United wygrali dziś wieczór, ale to playoff przeciwko ich wycofaniu się z Ligi Mistrzów.

90 min +5: Pokaż blotterom witaj Mary na górze. Fernandez idzie dalej w mikser… ale wychodzi na kolejny rzut od bramki. Casemiro i Maguire wydają się cierpieć.

90 min +4: Długa piłka w kwadracie Sociedad trafia w głowę i wypada z rzutu rożnego. Zjednoczeni za bardzo i wkrótce piłka płynie w ramionach Remiro.

90 min +3: Po raz pierwszy tego wieczoru Sociedad zrelaksował się z myślą o dobrej zabawie. Co blokuje naprzód? Merino jasne głowy. To jest tak niebezpieczne, na jakie United patrzyli pół godziny temu!

90 min +2: Dalot od dawna rozwiódł się z Maguire. Sociedad jest jasne. Anoeta jest Skok …ale napięcie jest namacalne.

90 min +1: Pierwsze pięć minut dodanych minęło z punktu widzenia United.

90 minut: Głupi pinball w pudełku Sociedad! Ronaldo zwraca się przeciwko Casemiro, który jest wolny z rzutu karnego! Jego strzał został zablokowany. McTominay próbuje wrócić do domu. Casemiro robi to ponownie. W końcu piłka leci daleko w lewo, a flaga unosi się – poprawnie – by w pierwszej kolejności prześlizgnąć się Casemiro. Co za grzechotanie!

Scott McTominay został odrzucony.
Scott McTominay został odrzucony. Zdjęcie: Álvaro Barrientos/Associated Press

89 minut: Rashford łapie długą piłkę z lewej strony. Jego obecność spowodowała pewne migotanie w obronie domu. Piłka przez długi czas skręcała się dla Maguire’a, który nie mógł włożyć żadnego wysiłku w bramkę na dalekim słupku.

87 minut: …ale piłka szybko poleciała z powrotem w kierunku pola karnego, a Dalot otrzymał kartkę za wbicie łokcia w oszałamiającą siatkę Magunacelaya. Nie sądzę, że to było zamierzone… ale był jednym z tych na osobistej granicy, a sędziowie wysłali graczy, aby spakowali się za znacznie mniej.

86 minut: Zubimendi i Navarro łączą się w prawym dolnym rogu i wygrywają rzut rożny. Navarro do wzięcia. Nie trać czasu na krótkie rzuty rożne… ale to słuszna decyzja, którą muszą podjąć gospodarze, ponieważ nic nie dochodzi z rzutu rożnego, a United błyskawicznie odzyskuje piłkę.

READ  Sherica Jackson i Noah Lyles biją rekordy świata na 200 metrów mężczyzn i kobiet

85 minut: Martinez powala nowo przybyłą Magunacilaya na ziemię. Nie ma niebezpieczeństwa drugiego żółtego, ale dla gospodarzy jest to okazja do zatrzymania zegara, okazja, którą chwytają obiema rękami.

83 minuty: Obie drużyny wprowadzają dwie zmiany. Magunacelaya i Zubeldia zastępują Sorlotha i Mendeza, podczas gdy United zastępuje Eriksena i Garnacho Fredem i Maguire’em… który został wysłany z przodu! Piłka nożna uniwersytecka dla Ajaksu jest tutaj.

81 minut: Eriksen długim podaniem próbuje znaleźć Casemiro na skraju pola Sociedad. Casemiro prawie uderzył piłkę z wyciągniętą nogą, ale Remiro dotarł do krawędzi pola karnego, aby ją odebrać.

79 minut: Sorloth ponownie schodzi w lewo, tym razem wykonując niski strzał przez De Gea i na prawo. United, którzy potrzebują kolejnego gola, aby wygrać seta, zaczynają wyglądać szorstko z tyłu, gdy grają i zostawiają luki.

78 minut: Sorloth przerzuca kanał od środka na lewo, otoczony neonowymi koszulami, kopiąc z daleka. Nad taśmą idzie. Po wykopie od bramki Dalot prawie zagrał swoją drużynę w tarapatach ze złym podaniem. Następnie Navarro wykonuje kilka strzałów w krótkiej kolejności z wąskiego kąta po prawej stronie. Gospodarze wyraźnie uznali, że najlepszą formą obrony jest atak. Nie siedź wygodnie i nie trzymaj się przegranej 0-1, która utrzyma ich na prowadzeniu.

76 minut: Ronaldo pada z tyłu Rico. Tłum znów żółknie, ale sędzia jako jedyny w Anoeta zachowuje spokój. Tylko rzut wolny.

75 minut: Gra od tyłu z pewnością siebie. United Press nie radzi sobie w tej chwili dobrze. Tłum cieszył się wszystkimi kliknięciami i trikami.

73 minuty: Fernandez został zarezerwowany, ponieważ poświęcił swój słodki czas, aby zrobić miejsce dla swojego zastępcy Guevary. Całkiem sporo uczuć nasila się w tej chwili.

71 minut: Kolejne wczesne buczenia w sezonie Bantu, gdy Ronaldo pokazuje żółtą kartkę za skok z tyłu Merino. Łokieć na szyi? To trochę surowe. Ronaldo podskakuje teatralnie w górę iw dół z rękami przyklejonymi do boku, jakby pytał, co może zrobić. Ale rezerwacja jest.

70 minut: Fernandez szybko odskakuje, obraca się w kierunku długiego wrzutu z lewej strony, ale porywa piłkę i posyła ją szeroko.

69 minut: Fernandez trafia z rzutu wolnego od Sociedad, który trafia w mikser z lewej strony. Uderza bez uszkodzeń i uderza również w żebra. Przypadkowy, ale grę należy przerwać.

67 minut: Shaw wślizguje się pod długą piłkę i pozwala Navarro wślizgnąć się w pole karne. To trzy w jednym! Ale szerokie podanie Navarro do Sorlotha nie jest dobre, wypychając napastnika ze strefy zagrożenia. Shaw uchodzi tam z jednym.

READ  Steelers punkty kontra Browns, fast food: Nick Chubb, Amary Cooper prowadzą Cleveland obok Pittsburgha

66 minut: Mendes mówi o Shaw po prawej stronie i wygrywa, ale psuje całą jego dobrą robotę kolejną ponurą piłką posyłaną po asfalcie.

64 minuty: Mendes podchodzi teraz do książki, aby pociągnąć Shawa za ramię, po czym z frustracją kopie piłkę. Domowej publiczności w ogóle się to nie podobało i nagle ta gra ma lekką przewagę.

62 minuty: Martinez wstaje. Wychodzi na zewnątrz, idzie do lekarza. W książce jest Martinez. Mendes, który wykonał rzut wolny z prawej strony, prosto kopytami do wykonania rzutu od bramki. Martinez opuści kolejny mecz United w Europie.

61 minut: Martinez natrafia na tył Mendesa i wygląda na to, że wchodzi do książki. Jednak jeszcze nie, ponieważ zadał cios w szczękę, gdy pęd zabrał go do przeciwnika. Przychodzi lekarz.

60 minut: Rashford jest natychmiast w środku i prawie skręca w lewą stronę i wygrywa róg. Nic nie pochodzi ze stałego zestawu, ale to wczesne oświadczenie woli.

59 minut: W międzyczasie gospodarze również dokonują podwójnej zmiany. Elustondo i Navarro pochodzą z Gorosabel i Marin.

58 minut: United dokonują podwójnej zmiany, wysyłając McTominaya i Rashforda w miejsce Lindelofa i Van de Beeka. Na razie wygląda na to, że Casemiro wróci do obrony u boku Martineza.

57 minut: Marin przechodzi z prawej strony. Casemiro sprawia, że ​​połączenie Fernandeza jest poza zasięgiem, ale nie może rozwiązać problemu. Piłka znów działała szeroko, gdy Gurusabel posłał kolejny dośrodkowanie. Zostało to wyjaśnione dla większego celu.

55 minut: Shaw dośrodkował z lewej strony, ale nie mógł znaleźć Fernandeza na drugim drążku. Prawdziwa próba przebicia się przez Sorloth, ale wszystko jest za ciężkie i lotka United wraca do pozycji defensywnej.

54 minuty: Merino rzuca sprytną piłkę w środek, mając nadzieję, że znajdzie Mendesa, ale De Gea dobrze odczytuje zagrożenie i koncentruje się na zdobyciu go z nieba.

53 minuty: Van de Beek znajduje się przy łagodnej zjeżdżalni Eriksen poniżej prawego kanału wewnętrznego. Wchodzi do pudełka i odlatuje od celu. Flaga i tak podnosi się z powodu spalonego.

51 minut: Zubimendi ma pasek Casemiro na kostce z parą guzików. Fani gospodarzy uważają, że Casemiro kupił rzut wolny i odpowiednio krzyczą. Już niedługo sezon Bantu!

49 minut: United tylko w połowie rzutu rożnego, co pozwoliło Mendesowi wjechać w pole karne z lewej strony. Niska poprzeczka z Casemiro do kolejnego rogu. Od tego momentu Zubimendi miał pełną pudło, a balony wystrzeliły z kopnięcia od bramki.

READ  Wyniki ankiety fanów Cowboys: Czy zatrzymanie Mike'a McCarthy'ego było słuszną decyzją?

48 minut: Sociedad powstał jako pierwszy. Nico wymachuje jedną z lewej strony. Sorloth trafia głową na sześć jardów, ale piłka zboczyła z ruchliwego Martineza i wybiegła na róg. To w końcu dobra obrona.

47 minut: Nieokreślony początek do drugiej połowy.

Sociedad rozpoczyna drugą połowę. W deszczu Mancone czuł się jak w domu. Bez zmian.

Połowa: Real Sociedad 0-1 Manchester United

Shaw, Van de Beek i Garnacho wywołali palpitacje serca na placu Sociedad, ale właściciele domów ustatkowali się i to tyle w pierwszej połowie. Najbardziej akceptowalny warunek dla Manchester United, którzy wciąż potrzebują kolejnego gola, jeśli mają być w czołówce grupy E i uniknąć play-offów, ale wyglądają na zdolnych do strzelenia gola. Duża połowa dotyczy organizacji pamiętnika wiosennego.

45 min +2: Marin biegnie sam na skraj pola karnego United, ale piłka nie spada na niego. Był najlepszym zawodnikiem Sociedadu w pierwszej połowie z dystansu. Nieźle jak na 19-latka, który właśnie dołączył do pierwszego zespołu.

45 minut: Nic nie dochodzi z powstałego narożnika, chociaż kibice domowi robią hałasy z powodu rzekomej piłki ręcznej Shawa. nie! Zostaną dodane trzy minuty.

44 minuty: Po niemalże prowadzeniu 0-2, United wróciło niemal natychmiast! Gurusabel, tocząc się od wewnątrz po prawej, rzuca kulą w lewy dolny róg. De Gea unika całego odcinka. Piłka łamie się w lewo do Marin, który próbuje opuścić piłkę do siatki z ciasnego kąta. Piłka skręciła z czubka głowy De Gea i wyszła w róg. Co za podwójna oszczędność!

David de Gea z Manchesteru United obronił strzał Pablo Marin z Realu Sociedad.
David De Gea frustruje Pablo Marine. Zdjęcie: Ash Donelon / Manchester United / Getty Images

42 minuty: Ronaldo traci świetną okazję! Krem Martinez długi przesuń w dół na środku. Pacheco próbuje wybić piłkę, ale piłka brudzi się od Ronaldo, który nagle zostaje uwolniony! Próbuje przeskoczyć Remiro, na skraju swojego pola… ale dostaje dużo żetonów, które leżą na górze siatki. Ronaldo szuka flagi spalonej, która się nie pojawia.

Ronaldo próbuje strzelić w bramkarza.
Ronaldo podnosi swój żeton nad poprzeczką. Zdjęcie: Ander Jelenia/AFP/Getty Images

41 minut: …Mówiąc to, Real rozmontowuje grę, a Marin Marin w kierunku pola karnego w środku. Ale nie może całkiem wydobyć piłki spod nóg, a piłka w końcu nieszkodliwie wpada w ramiona De Gei.

40 minut: United pokonał ją delikatnie. Stali się szefami tej gry – w efekcie uspokoili publiczność.