22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raporty: następca Nintendo Switch zadebiutuje w pierwszym kwartale 2025 roku – Aktualności

Raporty: następca Nintendo Switch zadebiutuje w pierwszym kwartale 2025 roku – Aktualności

Brazylijski dziennikarz Pedro Henrique Loti Lippi wspomniał o tym w piątek w nagraniu wideo, powołując się na pięć źródeł. Nintendo Niedawno poinformował wydawców, że jego konsolowy następca, Switch, zadebiutuje w pierwszym kwartale 2025 roku. Po raporcie Video Games Chronicle (VGC), Eurogamer i Bloomberg również zacytowały źródła, które potwierdziły ten raport. Bloomberg powiedział: Nintendo Rzecznik firmy powiedział, że nie ma nic do komentarza.

W styczniu BNN Bloomberg poinformował, że według analityka Hiroshiego Hayase’a z grupy badawczo-konsultingowej Omdia: Nintendo W tym roku wypuści na rynek nową konsolę do gier z 8-calowym ekranem LCD. Hayase powiedział wówczas, że nowe urządzenie będzie odpowiedzialne za podwojenie dostaw „wyświetlaczy rozrywki” w tym roku.

Według Bloomberga Sharp człowiek ogłaszający W maju 2023 roku dostarczała panele LCD dla powstającego producenta konsol i ściśle z nim współpracowała.

Konferencja Game Developers Conference (GDC) opublikowała w zeszłym miesiącu wyniki 12. corocznego badania „State of the Game Industry Survey”, w ramach którego ponad 3000 twórców gier przeprowadziło ankietę na temat ich pracy i branży. W ankiecie 8% programistów stwierdziło, że tworzą dla następcy Nintendo Switch, a 32% stwierdziło, że następca systemu to platforma, która ich w tej chwili najbardziej interesuje.

the Nintendo Switch pojawił się na rynku w marcu 2017 r. Na dzień 31 grudnia konsola sprzedała się w 139,36 mln egzemplarzy. Sony'S Stacja Play 4 i NintendoGame Boy/Game Boy Color trzecią najlepiej sprzedającą się konsolą wszechczasów na koniec 2022 r. (za Stacja Play 2 i Nintendo S).

Źródła: OX do Controle's youtube kanał, Historia gier wideo (Andy Robinson), Eurogamer (Tom Phillips), Bloomberga (Takashiego Mochizukiego i Yuki Furukawa)


READ  Historia kultowego smoczego logo Mortal Kombat