29 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przerwa w „Moonflower Killers” motywuje studio do zaangażowania się – The Hollywood Reporter

Przerwa w „Moonflower Killers” motywuje studio do zaangażowania się – The Hollywood Reporter

Jednak kilka niezależnych teatrów dodało własne przerwy w pokazach filmów Martina Scorsese Zabójcy Księżycowego KwiatuDo interwencji wkroczyła ekipa filmowa.

Reporter z Hollywood Dowiedziałem się, że w pojedynczych kinach wstrzymywano dobrze przyjęty przez krytyków film – który Paramount Pictures i Apple Original Films wypuściły w kinach 20 października i trwał 3 godziny i 26 minut – aby umożliwić widzom krótką przerwę . Po tym, jak rozeszła się wieść o tej praktyce, częściowo za sprawą zdjęcia, które stało się wirusowe w mediach społecznościowych i przedstawiało baner ogłaszający przerwę w Colorado Theatre, przedstawiciele studia poinformowali zespoły realizujące imprezę, że stanowi to naruszenie ich umowy licencyjnej i uzyskali zapewnienia, że ​​film zostanie wyemitowany. nie będzie już pokazywany.Z przerwą.

THR Rozmawiał z pracownikiem kina, który dodał ośmiominutową pauzę w filmie tuż przed upływem dwóch godzin. (THR Zachowują anonimowość tożsamości teatru i pracownika, ponieważ obawiają się dalszych reakcji ze strony studiów w związku z polityką dotyczącą przerw, która ich zdaniem została zniesiona).

„Wszystkim bardzo się to podobało, ponieważ to dłuższy film, a oni powiedzieli: «Szkoda, że ​​nie udało nam się tego dla niego zrobić». Oppenheimera„” – mówi osoba THR O reakcji publiczności na przerwę. „Ludzie mogą wyjść, zamówić kolejnego drinka, rozprostować nogi, pójść do łazienki i niczego nie przegapić”.

Pracownik dodaje: „Ludzie byli jego wielkimi fanami”. Chcieliśmy to kontynuować w przypadku dłuższych filmów, ale obecnie nie wydaje się to wchodzić w grę.

„Pomijając debatę na temat tego, czy powinna być przerwa, czy też nie, czy powinien to być wybór twórczy lub artystyczny” – mówi jeden z dyrektorów teatru, który prosił o anonimowość i którego organizacja dodała już do filmu przerywnik. Paramount zrobił dokładnie to, na co mają nadzieję wszyscy fani filmu, zrobią studia, czyli pomógł stworzyć wizję reżysera na ekranie dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

READ  Dziś Bobby Thomas spotyka się ponownie dwa lata po śmierci męża

THR Skontaktowałem się z przedstawicielami Paramount i Apple z prośbą o komentarz.

Scorsese jest znany ze swoich filmów, w których można sprawdzić czas trwania pęcherza oraz Zabójcy Księżycowego Kwiatu nie jest wyjątkiem. Jego film z 2019 r. w serwisie Netflix, Irlandczykfaktycznie trwał trzy minuty dłużej, ale nie doczekał się pełnej premiery kinowej.

Sama długość niektórych najnowszych tytułów studyjnych wywołała kontrowersje w branży, a reżyser Alexander Payne powiedział podczas niedawnego wydarzenia: „Obecnie jest wiele filmów, które są za długie”. Trzy z czterech najbardziej dochodowych filmów wszechczasów w światowym box office: Avengers: Koniec gry, Awatar: Droga Wodna I Tytaniczny – Biegnij dłużej niż trzy godziny. (obraz symbolicznyktóry zajmuje pierwsze miejsce na tej liście i rozciąga się na stosunkowo długi czas wynoszący 2 godziny i 41 minut.)

Scorsese opowiedział o dacie premiery swojego najnowszego filmu w przedpremierowym wywiadzie dla magazynu Gazeta Hindustan Times. Podkreślił, że pokłada nadzieję w doświadczeniach widzów Zabójcy Księżycowego Kwiatu na dużym ekranie, choć w nieokreślonym terminie będzie można go oglądać w Apple TV+.

„Ludzie mówią, że to trzy godziny, ale daj spokój, możesz usiąść przed telewizorem i oglądać coś przez pięć godzin” – powiedział Scorsese. „I jest wielu ludzi, którzy oglądają teatr przez trzy i pół godziny. Na scenie są prawdziwi aktorzy, a ty nie możesz wstać i chodzić. Okaż temu szacunek. Okaż trochę szacunku kinu”.

Na podstawie prawdziwej książki kryminalnej Davida Granna o tym samym tytule, Zabójcy Księżycowego Kwiatu W rolach głównych występują Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i Lily Gladstone w historii skupionej wokół serii morderstw na ziemiach Osage Nation w latach dwudziestych XX wieku po odkryciu ropy naftowej w okolicy. Uważany za silnego kandydata do Oscara, w weekend otwarcia zarobił 23,3 miliona dolarów w krajowej kasie, co oznacza trzecią najlepszą krajową premierę w karierze Scorsese, nieuwzględnioną o inflację.

READ  Aktor Tyler Christopher umiera w wieku 50 lat – NBC 5 Dallas-Fort Worth