21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przeciek poprawnie ujawnił informacje na temat Mortal Kombat 11 ujawnia imię powracającej postaci w Mortal Kombat 12

Przeciek poprawnie ujawnił informacje na temat Mortal Kombat 11 ujawnia imię powracającej postaci w Mortal Kombat 12


Obecnie nie mamy żadnych oficjalnych informacji o tym, jaki będzie następny projekt dla NetherRealm Studios, ale wszystkie plotki wydają się wskazywać, że będzie to Mortal Kombat 12 zamiast Injustice 3. Przełamanie schematu ustalonego przez NetherRealm Studios. Prace popremierowe dla Mortal Kombat 11 zostały zakończone w zeszłym roku w celu rozpoczęcia prac nad kolejnym projektem.

Zanim Mortal Kombat 11 został oficjalnie wydany, przeciek znany jako „r00000r” był w stanie przypomnieć sobie nieujawnione szczegóły dotyczące Mortal Kombat 11. Najwyraźniej r00000r powraca, aby nazwać postać z fabuły Mortal Kombat, którą lubimy. Słyszałem chwilę. Na podstawie sformułowania r00000r sugeruje się, że ten wojownik będzie grywalny w Mortal Kombat 12. Pamiętaj, że ujawnimy Możliwy wyciek za punktem.

„Ach, pojawił się Riku”, nagle powiedział przypadkowo r00000r GameFAQS wątek. „Do zobaczenia za rok.”


Warto zauważyć, że od czasu Mortal Kombat Armageddon Reiko nie było grywalne, a nawet nie było w ogóle istotne. Jedynym grywalnym wyglądem Reiko był Mortal Kombat 4 (i złoto), gra, w której pojawił się po raz pierwszy.


W związku z tym Reiko nie jest najpopularniejszym wojownikiem w historii Mortal Kombat. Powiedzenie, że Rico powrócił, z pewnością byłoby ciekawą opcją, gdyby to wszystko zostało tylko zmyślone.


Ze względu na to, że Reiko trafił do Mortal Kombat Gold, istniała teoria fanów, że Reiko to tak naprawdę Shao Kahn. Jednak ta teoria ostatecznie okazała się błędna, gdy zarówno Shao Kahn, jak i Reiko pojawili się jako grywalne postacie w Mortal Kombat Armageddon.

READ  Nazwa 12-cylindrowego Ferrari o mocy 820 KM pochodzi od potężnego silnika V12 o prędkości obrotowej 9500 obr./min.


Wygląda na to, że od tego czasu Reiko ewoluowała w coś w rodzaju fana Shao Kahna. Istnieje silne wskazanie, że Rikuo pragnie zostać następcą Shao Kahna.
Reiko służył jako generał w armii Shao Kahna i był również częścią Bractwa Cienia Shinnoka. Jego zakres ruchów składa się z używania spadających gwiazd jako pocisków, teleportacji, kopnięć, ochraniaczy na ramiona, a nawet używa makiety młota Shao Kahna.


Wracając do rekordu r00000r z przeciekami Mortal Kombat 11, wcześniej był w stanie prawidłowo ujawnić szczegóły dotyczące Cetriona (nowicjusza), Kollectora (nowego), Nooba Saibota i Shang Tsunga.


Jeśli chodzi o Cetrion, r00000r najwyraźniej wspomniała, że ​​była „nową kobiecą postacią potwora”, której imię zaczynało się na „Cet” i kończyło na „n”. Oczywiście wiedzieliśmy już o części „Cet” z powodu wycieku eksploratora danych w wersji beta.


Na razie nie wiadomo, co oznacza r00000r, gdy mówią „do zobaczenia w przyszłym roku”. Czy twórcy nie ujawnią Mortal Kombat 12 do 2023 roku, czy też gra po prostu zostanie wydana w 2023 roku?


W końcu każdy wyciek musimy traktować z przymrużeniem oka. Należy pamiętać, że chociaż wiele wskazuje na to, że NetherRealm Studios pracuje nad Mortal Kombat 12, nie wiemy na pewno, jaki będzie ich następny projekt.


Musimy tylko zobaczyć, jak to będzie. Do tego czasu gramy w czekającą grę z oficjalnymi informacjami o kolejnym projekcie NetherRealm Studios.