22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Poszukiwanie opcji wsparcia za Kirk Cousins, Minnesota Vikings przejmuje rozgrywającego Nicka Mullinsa z Las Vegas Raiders

Poszukiwanie opcji wsparcia za Kirk Cousins, Minnesota Vikings przejmuje rozgrywającego Nicka Mullinsa z Las Vegas Raiders

Eagan, Minnesota – Wikingowie z Minnesoty zdobyli rozgrywającego Nick Mullins Las Vegas Raiders w poniedziałek wybierze warunkowy draft 2024, dając im jeszcze jedną opcję za startem Kuzyni Kirka W środku nierównego lata na swoje obecne rezerwy.

Mullins będzie miał szansę wystartować Shawn Manion A Keelen Mundktórzy walczyli o pracę. Żaden z nich nie pojawił się na obozie treningowym ani w dwóch meczach przedsezonowych, ponieważ obaj reprezentanci podzielili się równo. Trener Kevin O’Connell odmówił poparcia któregokolwiek z nich po przegranej w sobotę wieczorem 17-7 z San Francisco 49ers, kiedy połączyli 20 z 35 podań na odległość 147 jardów, a Mond dwukrotnie przechwycił.

„Ostatecznie chciałbyś wyjść z nocy, czując się, jakbyś strzelał, oboje przenieśli drużynę i zdobyli dużo punktów, a przed nami jako zespół i jako instytucja czeka nas pod górę dyskusja i rozmowa” O – Connell powiedział, że w sobotę wieczorem. „Nawet jeśli tego nie zrobiliśmy, nadal uważam, że było kilka prawdziwych momentów, w których można się nauczyć, a potem kilka prawdziwych momentów, w których będziemy mogli podsumować nasze miejsce w tej sytuacji i trochę na to spojrzeć, ponieważ wkładamy to wszystko z powrotem razem. Przejdź do tego tygodnia, aby zobaczyć. Jak mamy pozwolić tym facetom konkurować.

„Ponieważ kiedy rozmawialiśmy, w moim umyśle zegar jest włączony. Mimo że czuję, że nasi nowicjusze są w świetnym miejscu na 11 września i na tym naprawdę skupiamy się, mamy wiele miejsc pracy, które wciąż pozwalamy sobie na grę, dopóki nie poczujemy się dobrze z głębią. W tym tygodniu z pewnością pozwolimy, aby to zadziałało w praktyce.

Mullens rozpoczął 16 meczów dla San Francisco 49ers od 2018 do 2020 roku, grając w ofensywie podobnej do tej, w której szpilki O’Connella dla Wikingów. Dodał początek ostatniego sezonu dla Cleveland Browns, ale się spóźnił Derek Carr A Garrett Stidham Na wykresie głębokości Raiders tego lata.

READ  Najważniejsze wydarzenia z maratonu bostońskiego: Evans Shebet powtarza tytuł mistrza; Helen Aubry wygrywa swój debiut w Bostonie

Wikingowie dokonali przeglądu swoich pozasezonowych operacji piłkarskich, ale nowy dyrektor generalny Kwesi Adofo-Mensah postanowił wysłać wszystkich trzech piłkarzy z powrotem w 2021 roku na obóz treningowy. Kuzyni podpisali przedłużenie kontraktu, a Manion roczny kontrakt. Mond był trzecią rundą w drafcie w 2021 roku i nie wyglądał na gotowego, by tego lata zmierzyć się z rozgrywającym jako zdobywcą drugiego miejsca.