15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polskie VOD.PL staje się superakumulatorem

VOD.PL ugruntował swoją pozycję jako platforma superagregacji treści wideo online w Polsce.

Dzięki najnowszej aktualizacji usługa zapewnia konsumentom intuicyjny przewodnik po treściach rozsianych po różnych aplikacjach do przesyłania strumieniowego. Funkcja superagregacji jest obsługiwana przez system operacyjny Ridge Media OTT, który obsługuje metadane z różnych źródeł.

System operacyjny udostępnia teraz przewodnik, który pokazuje, jakie treści mają inni dostawcy OTT. Pierwsze wydanie funkcji „Co oglądać” będzie zawierać treści z HBO GO, Player.pl, Polsat Box, Filmbox +, Netflix, Onet Video, Prime Video i innych, gdy pojawią się dostawcy. Przewodnik „Co warto zobaczyć” na przyszłość zapewni automatyczny silnik polecający, artykuły redakcyjne i funkcje mediów społecznościowych. Jest to pierwsza strona w Polsce oferująca funkcje superagregacji, które poprawiają wrażenia użytkownika i odkrywanie treści OTT.

Dzięki tej nowej funkcji VOD.PL wdrożyło telewizję na żywo z nadrabianiem zaległości. Od tego miesiąca użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do kanałów z modelem cenowym trzech różnych pakietów, takich jak BBC Lifestyle i AMC.

Komentujesz aktualizację, Przemys? Biorąc pod uwagę różnorodność oferowanych usług VOD, rola koordynatora treści OTT staje się coraz ważniejsza. Nasza strona wspiera takie role i związane z tym sceny biznesowe. Nasze rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji pomagają użytkownikom cieszyć się najbardziej wartościową i odpowiednią zawartością, jaką mogą znaleźć.

READ  Podsumowanie i najważniejsze wydarzenia w Serbii 96-69 Polska na EuroBasket 2022 | 09.08.2022