25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polska: podobno TVP organizuje ogólnokrajową selekcję do Eurowizji 2022

Polskie miksowanie nie jest niczym nowym. W ostatnich latach przeprowadzili egzaminy wewnętrzne i przekształcili wieloletni pokaz talentów w ogólnopolski finał. Ale już ten Słup jastrzębia Jeszcze jedna zmiana sugeruje, że już wkrótce.

Jak podał polski serwis informacyjny, TVP jest w trakcie tworzenia preselekcji do 10 zawodników. Mówi, że program będzie emitowany od połowy lutego do końca i będzie wykorzystywał krajowe fora arbitrażowe 50/50 i Televote Polskie.

Jeśli chodzi o potencjalnych artystów, Jastrząb Lista zawiera kilku artystów, o których wcześniej mówiono, że zostali wybrani lokalnie: Ania Byrne, Daria Marks, czyja piosenka „Paranoja” Podobno jest to polska piosenka wysłana do Turynu; i Christian Ochman, mówi się, że przesłał piosenkę „Where to Go” do rozważenia.

Wszystko to jest sprzeczne z wcześniejszymi doniesieniami. TVP zapowiedziała wcześniej, że wewnętrzna selekcja artysty i piosenki odbędzie się 2 stycznia. Jednak data ta została przesunięta na 15 stycznia, a ostatnie wydarzenia pokazują, że plany dramatycznie się zmieniają.

Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji

Polska jest mniej skłonna do prób. Po wykluczeniu z konkursu, kraj zdecydował się na wybór w kraju w 2014 i 2015 roku Donatona oraz Cleo i Moniki Guzińskiej. Następnie zorganizowali ogólnopolski finał z 10 piosenkami. pionier krajowyMiał regularne raty do 2018 roku.

Od tego czasu swoje losy wybierają lokalnie துலியா. i Loteria, Odpowiednio na rok 2019 i 2021. W przypadku odwołanej edycji 2020 odtworzyli długotrwały pokaz talentów Szansa na sukces Jako krajowa impreza selekcyjna jest w trakcie selekcji swoich zgłoszeń do Eurowizji Juniorów od 2019 roku.

Co myślisz? Kogo chcesz zobaczyć na tym nowym egzaminie z języka polskiego? Czy myślisz, że Polska może ponownie dostać się do finału? Daj nam znać w komentarzach poniżej!